Avlu 43. Bölüm Kudret Kimi Vurdu ? 23 Mayıs Fragmanı

23 Mayıs Kudret kimi vurdu ? İsyan ardından savcının önünde Kudret, Kuzum diyerek yolun buraya kadar dedi. Elindeki silah ile herkesin önünde hedefine ateş etti. Peki Avlu 43. bölüm Kudret Kimi vurdu ? Dizi setinden gelen haberleri sizlere aktaralım.

Star Tv’nin reyting rekortmeni dizide ceza evi durulmuyor. Azra Deniz’e öyle bir tokat atıyor ki Deniz ne olduğunu şaşırıyor. Bu tokatı Azra, Deniz’e ayılması için atsa da ikili daha önceden bir çok kez kavga etmişti. Ancak bu denli ileri giden Azra’ya Deniz’in tepkisizliği dikkat çekti. Arnavut güzeli oyuncu Demet Evgar’ın baş rol oynadığı Avlu 23 mayıs fragmanında beklenmedik gelişmeler var.

Avlu 43. Bölüm öldü mü

Ceza evinde isyan çıkmıştı. Bir odanın tamamen patlatılması, Zerrin’e savcı tarafından kelepçe takılıp ifadesinin alınması ortamı bir hayli germişti. Yaşanacak yerden çıkıp harabeye dönen ceza evi 23 mayısta yeni silah sesi ile yankılandı. Kudret kimi vurdu merak ediyoruz. Azra ve Deniz Kudret’in ezeli düşmanı. Ancak herkesin önünde işlediği cinayet Azra ve Kudret’e olmadı.

Avlu 43. bölüm kim öldü

Avlu 23 mayıs fragmanı devamında Deniz ve Azra molotov kokteyl hazırladıklarından bunu anlayabiliriz. Bu yanıcı düzeneklerini Kudret ve ekibini sıkıştırmak için kullanan Azra ve Deniz vurulmadı ise kim vuruldu ? Avlu sezon finaline yaklaşması ile dizide hareketli saatler hızlandı. Savcı ve tüm ceza evi Kudret’in elinde silahı sallayarak gelmesi ve ateşlemesi karşısında kala kaldılar. Kudret hedefini tutturamamış ta olabilir. Ancak biri öldü ise bu kim. Avlu 43. bölüm diziden ayrılıyor mu haberini bu hafta hangi oyuncu için vereceğiz kim öldü? Silahın ateşlendiği ve molotovların atıldığı Avlu 43. bölüm 2. fragmanı buyurun. Siz ce Kudret kimi vurdu ve öldü mü? Ölen Zerrin mi? Avlu 43. Bölüm Zerrin Öldümü ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019