Avlu 44. bölüm fragmanı özeti analizi tüyoları.. Kudret Denizi öldürüyor!

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Avlu perşembe günleri 20:00 da yayınlanıyor. Avlu 45. bölümde neler olacak? Zerin Şahin saltanatı sona erdi ! Avlu 44. bölümde yine nefesler tutuldu ve bölüm tüm heyecanıyla ekranlara geldi. Dizi severleri şimdiden Kudret kimi öldürecek? Zerrin Şahin ölecek mi? Çıkan isyanda neler olacak? sorularını sormaya başladı…

Azra ve Deniz eşliğinde Yapılan isyanda Zerrin tüm gerçekleri savcının önünde itiraf eder. Gelecek bölümde zerrin Şahin yargılanacak, Fakat akli denge sorunlarından dolayı hapishane yerine akıl hastanesine yatacaktır Kudret yapılan isyanda Geri planda kalmıştı. Bir yolunu bulup koğuşundan çıkan Kudret ve adamları İsyana bir son vermişti. Fakat bir sonraki bölümde ortalık daha da karışacak. Kudretin silahı ateş alacak, Ve Zerrin Şahin vurulacaktır.

İsyan sonrasında neler olacak? Hapishanede Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Kudretin isyanı basmasıyla Diziden ölüp ayrılanlar olacak. Bir sonraki bölümde Deniz ve Azra’nın egemenliği daha da artacak. Kudret yine karşılarında olacaktır. Melis Azra ve Denizi her Her ne kadar korumaya çalışsa da İsyan sonrası yargılanacaklardır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2019