Avlu Deniz Ayrıldı Mı ? Azra Yeni Sezon Olmayacak mı ? Demet Evgar Neden Ayrıldı ?

Star Tv’nin çok izlenen dizisi Avlu Deniz ayrıldı mı? Avlu dizisinde Azra yeni sezonda olmayacak mı ? Demet Evgar neden diziden ayrıldı ? Sosyal medyada paylaştığı mesajda neler var ? Azra karakterini canlandıran Ceren Moray Avlu dizisinin 3. sezonunda yer alacak mı?

Star Tv ile yollarını ayıran Limon Film çok ciddi kararlara imza attı. Çok yüksek reyting alan Avlu dizisi Star Tv’de yayınlanıyordu. Limon Film’in yüksek fiyat belirlemesi üzerine Star Tv diziden vazgeçti. Bu kadar yüksek fiyatı karşılayamayacağını söyleyen Star Tv ye cevap gecikmedi. Limon Film yeni fiyatları kabul etmemesi durumunda bölümleri Star Tv’ye vermeyeceğini açıkladı. Star Tv ile Avlu macerasını kapatan Limon Film sosyal medyada açıklama yaptı. Avlu 3. sezon bölümlerini internetten yayınlayacağını yazdı. Henüz aktif internet kanallarından birisi ile anlaşmış değil. Jet Sosyete ve Behzat Ç. gibi Avlu da internet dizisi olacak.

Avlu Deniz Ayrıldı Mı ? Azra Yeni Sezon Olmayacak mı ? Demet Evgar Neden Ayrıldı ?

Avlu 3. sezon yeni bölümleri hangi kanalda nereden nasıl izlenir ?

Şuan anlaşmamış olsa da Türk internetinin en büyüklerinden Blu Tv ile anlaşması büyük ihtimal görünüyor. Bu konudaki gelişmeleri sizlere aktaracağız. Yeni sezon için Avlu dizisi hiç çekilmeyede bilir. Çünkü diziden ayrılan önemli isimler var. Deniz karakterini canlandıran Demet Evgar ve Azra karakterine hayat veren Ceren Moray sosyal medyada paylaşımlar yaptı. Dizinin iki başrol oyuncusu dizi setine ve tüm arkadaşlarına veda mesajları yayınladı.

Avlu Azra Diziden Neden Ayrıldı

Avlu Dizisinden Deniz Ayrıldı mı? Neden olmayacak mı artık ?

Star Tv ile bütçede anlaşamayan Limon Film Demet Evgar ile de yollarını ayırdı. Demet sosyal medya hesabında diziden ayrıldığını yazdı. Takipçilerinin hepsi ayrılmaması için yorumlarda bulunmuş olsa da Limon Film’in bütçesel düşüncesi çok büyük ve reyting rekortmeni Avlu dizisini bitirmiş oldu. Yeni sezonda Deniz hapisten kaçarak firari oldu diye devam edecek. Dizideki diğer oyuncular ise devam edecek. Ancak internet dizisi olunca reytingleri nasıl olacak takip edeceğiz.

Avlu 3. sezon yeni bölümleri hangi kanalda nereden nasıl izlenir ?

Avlu Azra Diziden Neden Ayrıldı ?

Demet’in paylaşımından sonra bir diğer üzücü haber ise Ceren Moray’dan geldi. Azra karakteri ile dizideki diğer başrol oyuncusuydu. Ceren de Demet gibi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaparak yeni sezonda Avlu dizisinde olmayacağını bildirdi. Diziden ayrılan iki oyuncudan sonra dizinin reytinglerinin bir hayli düşeceği kesin. Star Tv ile de anlaşamayan Limon Film şuan için Avlu dizisini devam ettirmekte bile emin değil. Eğer dizi devam ederse internet üzerinden verilecek ve büyük ihtimal ile Blu Tv ile anlaşma yapılacak gibi duruyor.

Avlu Dizisinden Deniz Ayrıldı mı? Neden olmayacak mı artık ?

Dikkat İlginizi Çekebilir: Avlu Dizisi Alp Kimdir? 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version