Avlu Deniz Vuruldu Mu Öldü Mü Kurtuldu Mu? Demet Evgar Diziden Ayrılıyor mu 23 mayıs

17 Mayıs akşamı Avlu Deniz vuruldu mu? Askerlerin önlem aldığı dizi Avlu Deniz öldü mü? Demet Evgar diziden ayrıldı mı Avlu 42. bölüm sonunda ne oldu ? Zerrin Deniz’i öldürdü mü dizinin son anında reklam üstüne reklam veren Star Tv açıklamadan bölümü bitirdi.

Avlu Deniz Vuruldumu

Avlu 43. bölüm Deniz ölecek mi? Ceza evi etrafına toplanan askeriye ve içeriden gelen koş Deniz’i vuracaklar çığlıkları duyuldu. Peki bu askerler kim gerçek asker mi Deniz gerçekten vurulup ölecek mi Demet Evgar diziden ayrılacak mı?

Avlu Deniz Öldü mü? Avlu 43. bölümde neler olacak 17 Mayıs akşamı yayınlanan dizinin finali muhteşem oldu. Zerrin Deniz’den intikam almak için çok büyük plan yaptı. Deniz nasıl kurtulacak bilinmiyor. Gidişata göre Deniz bu bölümde vurulacak ancak konumuzda Deniz’in kurtulduğunu göreceksiniz. Oktay Deniz’i kurtarmak için çabalasa da nafile. Zerrin’i planından döndürmek bu saatten sonra çok zor. Ancak Deniz nasıl kurtulacak ? Çok kritik bir yerde biten dizi için 23 mayıs günü önemli olacak. Takipçilerimizden yorumları bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2019