Avlu Dizisi 13. Bölüm Fragmanı Özeti 27 Eylül Perşembe

Avlu Dizisi 13. Bölüm Fragmanı Özeti 27 Eylül Perşembe… Avlu dizisi 2. sezonuna 20 Eylül Perşembe akşamı  başladı. Denizin hapishaneye düşüşü ve bundan sonraki hayatında olanların konu edildiği Avlu dizisi aslında tüm mahkumların hayat hikayesini anlatıyor. Bir Avluya kaç ömür sığar sloganı ile yayınlanan Avlu dizisinde yeni mahkumlarında hayatları anlatılacak yeni sezonda.

  Avlu dizisinde yeni sezon için diziye yeni oyuncular dahil oldu. Avlu dizisi yeni sezonda dahil olan oyuncuları ve karakterleri sizlerle diğer konumuzda paylaşmıştık. Aşağıdaki linke tıklayarak yeni oyuncular konumuza ulaşabilirsiniz.

AVLU DİZİSİ YENİ SEZONDA GİREN OYUNCULAR KİMLER İSİMLERİ BİLGİLERİ TIKLA…

Avlu dizisi yeni sezonunda Deniz hala kendini toplayamamıştır. Deniz Ecem’i kaybettikten sonra kendine bir türlü gelememiştir. Dünyası başına yıkılan Deniz bundan sonra ne yapacağını bilemezken intikam hırsı içinde yavaş yavaş büyümektedir. Alp Öztürk’ten intikam almak için ne yapacaktır? 

Deniz sakinleştiriciler ile ayakta durabilirken bundan sonraki hayatı ile ilgili karar veremez durumdadır. Zerrin yeni hapishane müdürüdür. Zerrin Müdire Deniz’in böyle devam edemeyeceğini gerçek hayatla yüzleşmesi gerektiğini söyleyerek sakinleştici ilaçların verilmesini istemez. Deniz artık gerçek hayata dönmelidir. 

Deniz’in mahkum dostları bu zor zamanlarında en büyük destekçisi olmuştur. Deniz’in bu hayatta tek bir isteği vardır artık. O da kızını öldüren Alp Öztürk’ten intikamını almak. Hele Alp Öztürk’ü televizyonda gülerken görünce kendini kaybeder yine. Hapishane müdürü Zerrin Deniz’in böyle bir intikam düşüncesine karşı çıkmaktadır tabi ki. Bakalım Deniz tüm engellere rağmen intikamını alabilecek mi?

Avlu dizisi 13. bölüm özeti fragmanı bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız. Avlu dizisi geçen hafta yeni sezonun ilk bölümü ile reytinglere adını ilk sıradan yazdırmıştı. Bakalım yeni sezonda da reyting başarısını sağlayacak mı? Avlu dizisi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Demet Evgar’ın ne kadar mükemmel bir oyuncu olduğunu görüyoruz bu Avlu dizisinde. Kendisini hayranlıkla izliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2018