Avlu Dizisi 17. Bölümde Çalan talihim yok bahtım kara böyle hayat batsın yere şarkısı

Avlu Dizisi 17. Bölümde Çalan şarkı çok merak edildi ve izleyenlerin merak ettikleri bir dizi olan Avludaki şarkılardan birisi bu kez nostalji yaşattı ve teypten dinlenen şarkı çok merak edildi. Avlu Dizisinin 17 .bölümünde 25 ekim perşembe günü çalan şarkı talihim yok bahtım kara böyle hayat batsın yere şarkısını kim söylüyor sözleri nedir diye merak edenler için hemen sizlere yazalım.

Avlu Dizisi 25 kim perşembe 17. Bölümde Çalan talihim yok bahtım kara böyle hayat batsın yere şarkısını kim söylüyor?

Avlu Dizisinin son bölümünde 25 ekim perşembe yayınlanan  17. Bölümünde fragmanda Çalan talihim yok bahtım kara böyle hayat batsın yere şarkısı türküsü aslında anonim bir türkü olsa da bunu seslendiren sanatçımız: Zeynep Bakşi Karatağ‘dır. Şarkının adı ise: Talihim Yok Bahtım Kara olarak bilinen aslında sözleri anonim olan çok eski bir şarkıdır ve dilden dile günümüze kadar ulaşmıştır.

Avluda çalan Şu dünyanın gam yükünüÇeken var mı benim gibi

Zeynep Bakşi Karatağ isimli sanatçımızın seslendirdiği Talihim Yok Bahtım Kara şarkısı türküsü 17. bölümde Avlu dizisine renk katacak ve 25 ekim perşembe günü izleyenler büyük bir keyif alacak diziden. Şu dünyanın gam yükünü Çeken var mı benim gibi Gece gündüz gözyaşını Döken var mı benim gibi Talihim yok bahtım kara diye devam eden bu şarkı oldukça güzel..

Avluda çalan Şu dünyanın gam yükünü Çeken var mı benim gibi Gece gündüz gözyaşını Döken var mı benim gibi Talihim yok bahtım kara Talihim yok bahtım kara Böyle hayat batsın yere Ölen var mı benim gibi yok şarkısının sözleri:

Şu dünyanın gam yükünü
Çeken var mı benim gibi
Gece gündüz gözyaşı
Döken var mı benim gibi
Talihim yok bahtım kara
Böyle hayat batsın yere
Sinesine vura vura
Ölen var mı benim gibi yok
Gitmez ki başımdan atam
Ben bu derdi kime satam
Saçlarını tutam tutam
Yolan var mı benim gibi

25 Ekim Avluda çalan Şu dünyanın gam yükünü Çeken var mı benim gibi videosu youtube klibi:

25 Ekim Avlu 17. bölümde çalan türkü Gece gündüz gözyaşını Döken var mı benim gibi Talihim yok bahtım kara Talihim yok bahtım kara Böyle hayat batsın yere fragmanı videosu:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2018