Avlu Dizisi 2. Sezon Yeni Hapishane Müdiresi Kim? (Nergis Öztürk)

Sevilen dizi Avlu yeni 2. sezonu ile star tv de perşembe akşamları yayınlanmaya devam edecek. Siziye yeni sezonunda bir çok yeni oyuncunun katılması beklenirken bu oyunculardan birisi de müdire olacak. Nergis Öztürk Cezaevi Müdürü karakteriyle Avlu Dizisinin Kadrosuna yeni sezonda Dahil Oldu!

Başarılı dizileri ile ön plana çıkmaya başlayan Star Tv’nin perşembe akşamı oldukça yüksek reytingler alan başarılı dizilerinden biri olan ‘Avlu’ya yeni 2. sezonda bir oyuncu daha katıldı. Avlu’nun son final sahnesindeki büyük isyan sonrasında yeni sezonda müdirenin değişeceği hatta psikopat cezaevi müdiresi Hülya Avşar olacağı konuşulmuştu.

Yapımcılığını Limon Film-Hayri Aslan’ın üstlendiği avlu dizisi yeni sezonda güçlü kadrosuyla reytinglerini de artırma hedefinde. Dizinin yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu’nun oturuyor ve Avlunun başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece ve Çağdaş Onur Öztürk gibi başarılı oyuncular paylaşıyor. Cezaevi platformunda yapılan çekimler çok gerçekçi ve inandırıcıbir görünüm sağlamıştı geçen sezon..

Dizide en önemli rollerden ve kilit durumda öneme sahip Cezaevi müdiresi ilk sezonda Deniz Barut idi ancak son isyanda görev yeri değiştirilince yerine yeni bir isim atandı. ‘Avlu’ya yeni müdire ise daha önce Hatırla Sevgili, Doktorlar ve Böyle Bitmesin gibi dizilerde rol alan Nergis Öztürk dahil oldu ve yeni müdire belli olmuş oldu.

Avlu Dizisi 2. Sezon Yeni Hapishane Müdiresi Kimdir

Nergis Öztürk isimli Oyuncunun Avlu dizisinde 2. sezonda yeni cezaevi müdürünü canlandırması bekleniyor. 25 Mayıs 1980 tarihinde Kandıra İzmit doğumlu olan oyuncumuzun merakı onu oyunculuğa doğru götürmüştür. Bahçeşehir Üniversitesinde İleri Oyunculuk Bölümü’nde Yüksek Lisans yapan oyuncu Nergis Öztürk bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Genellikle yan rollerde yer bulan oyuncu oldukça tecrübeli bir isimdir.

Avlu yeni Hapishane Müdiresi Kim

Nergis Öztürk Avlu dizisinde yeni Hapishane Müdiresi oldu ve kendisi gibi oyuncu olan Cemal Toktaş ile evli olan başarılı oyuncunun geçtiğimiz yıl son dizisi Fox da kısa süre yayınlanan Bu Sayılmaz’da farklı bir karakter olan Melek Sayılmaz rolüyle ekrana gelmiştir. Yeni sezonda Avluda Hapishane Müdiresi olan Nergis Öztürk başarılı bir oyuncudur. Bizde yolu açık olsun diyoruz..

Nergis Öztürk Avlu Dizisi 2. Sezon Yeni Hapishane Müdiresi oldu
Nergis Öztürk ablası ile Avludaki yeni rolü öncesindeki son paylaşımını böyle yaptı. “Avlu” yeni sezonuyla Eylül’de Star TV’de! Yeni sezonda Avlu dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorum ve görüşlerinizi merak ediyoruz bizler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2018