Avlu Dizisi Ayşegül (Doktor) Kimdir? Resimleri Bilgileri İnstagramı

Geçtiğimiz sezon sevilerek izlenen perşembe akşamlarının sıra dışı dizisi Avlu yeni sezonda kaldığı yerden devam ediyor. Avlu dizisine yeni sezonda katılan oyuncular bulunuyor. Bu oyunculardan birisi de bir doktoru canlandıracak olan Ayşegül karakteri. Avlu Dizisi Ayşegül (Doktor) Kimdir? bilgileri sizler için derledik.

Avlu dizisine Doktor Ayşegül olarak girecek olan oyuncu Kimdir ? Avlu dizisinde Ayşegül karakterinin hapishaneye yolunun düşme sebebi hastanede yapmış olduğu bir evrakta sahteciliktir. Evrakta sahtecilik suçu ile hapse düşen ve yolu Avlu dizisindeki diğer oyuncularla kesişen Ayşegül bakalım kimin yanında saf tutacak.

Azra ve Deniz Yeni sezonda yine avlu dizisinin en önemli isimleri olurken diziye yeni katılan oyuncular da Avluya renk katacaklar. Avlu Dizisinde Ayşegül (Doktor) Kimdir? gerçek adı bilgileri hakkında oyuncu kesinleşince sizlere detaylı olarak yazıp tüm özel bilgilerini buradan sunacağız ve sizlerle paylaşacağız.

Avludaki Ayşegül Doktor aslında iyi bir insan. Ancak hayat oldukça acımasız davranmıştır ona ve talihsizlikler onun da peşini bırakmadığı için kendini hapishanede bulur.. Doktor Ayşegül hapishanede boş durmaz ve doktorluğun verdiği sorumlulukla ceza evinin acil yardım ekibini oluşturmuştur.

Avlu Dizisi Ayşegül (Doktor) Kimdir

Ayşegül Doktor İçeride olan sağlık sorunu yaşayan hastalara acil müdahale etmektedir. Zaten onun ilk müdahalesi hayat kurtarır niteliğinde olduğu için adı acil servise çıkacaktır. Ayşegül doktorluğun yanı sıra herkesin sevdiği ve yardımsever olarak gördükleri bir karaktere hayat vermektedir.

Avlu dizisine yeni sezonda doping suçundan hüküm giyen milli sporcu Bade, hırsızlıktan hapse düşen Derya, evrakta sahtecilikten ceza alan doktor Ayşegül, tecavüzcüsünü öldüren uyuşturucu bağımlısı Heves, anneannesinin ve 1 haftalık bebeğinin katili olan masum yüzlü İpek, kiralık katil Leyla ve kurye Özge karakterleri dahil olacak.

Avlu dizisine yeni 2. sezonda doping suçundan hüküm giyen milli sporcu Bade, hırsızlıktan hapse düşen Derya, evrakta sahtecilikten ceza alan doktor Ayşegül, tecavüzcüsünü öldüren uyuşturucu bağımlısı Heves, anneannesinin ve 1 haftalık bebeğinin katili olan masum yüzlü İpek, kiralık katil Leyla ve kurye Özge karakterleri dahil olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Ağustos 2018