Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Haberi

Avlu Dizisi Bade Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Sevda Dalgıç)

Avlu Dizisi Bade Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Sevda Dalgıç)… Avlu dizisi yeni bölümleri yayınlanmaya devam ederken yeni oyuncularda diziye dahil olmaya devam ediyor. Avlu dizisine Bade karakteri ile dahil olan oyuncunun adı Sevda Dalgıç oldu. Avlu dizisi yeni oyuncusu olan Bade karakteri kimdir? Gerçek adı bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Avlu dizisi Star Tv ekranlarında yayınlanırken yeni oyuncularla sizleri etkilemeye devam ediyor. Avlu dizisinin yeni bölümüne Bade karakteri ile katılan oyuncunun adı Sevda Dalgıç. Avlu dizisine katılan Bade geniş omuzları ve kaslı kollarıyla dikkat çekmeyi başardı. Bade karakterini daha önceden Arka Sıradakiler dizisinde görmüştük.

Arka Sıradakiler dizisinin Özge’si bir döneme damga vurmuşlardır. Foxtv de yayınlanan Arka Sıradakiler dizisi ile tanınan Özge yani Sevda Dalgıç yeni dizisi Avlu’da da tamamen başka bir karaktere bürünecektir. Arka Sıradakiler dizisinden tanıdığımız Sevda Dalgıç yeni dizisi Avlu’da da Bade karakterini canlandıracak.

Bade Neden Hapse Girdi?

Avlu dizisine yeni katılan Bade karakterinin suçu doping kullanması. Milli sporcu olan Bade doping kullanma suçu ile hapse girdi.

Avlu dizisi Startv yeni bölümünde dahil olacak Bade karakteri ile Sevda Dalgıç Kimdir?

Avlu dizisinde Badesi Sevda Dalgıç Arka Sıradakiler dizisinin üzerinden yıllar geçmiş olması sebebiyle çok değişti. Uzun yıllar sonra yeni dizisi ile ekrana dönen Sevda Dalgıç bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Bunu Görmelisin!  Kuzgun Dizisi Kumru Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Biyografisi

Sevda Dalgıç bir kafede otururken magazincilerin kamerasına takıldı. Yeni bölümlerle ilgili gelen sorulara izleyip göreceğiz dedi. Sosyal medyadan çok iyi tepkiler aldığını ve memnun olduğunu söyledi. Sevda Dalgıç Kimdir?

1984 İstanbul doğumludur. Sadri Alışık Kültür Merkezinde 2 yıl oyunculuk eğitimi almıştır. 2007-2011 yılında ise Arka Sıradakiler dizisindeki Özge ile tanındı. Sevda Dalgıç ileri oyunculuk eğitimi alıyor. Çeşitli spor dallarıyla ilgilenen Sevda Dalgıç yeni dizisi Avlu da çok başarılı olacaktır.

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top