Avlu Dizisi Başka Kanala Transfer mi Olacak? Netflix ile Anlaştı mı?

Perşembe akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan Avlu dizisi bu hafta yani 4 Nisan Perşembe günü ekrana gelmeyecek. Star TV’den ve Limon yapım’dan herhangi bir açıklama gelmezken sosyal medyada dolaşan bir iddia Avlu dizisinin netflix platformunda yayınlanacağına dair bilgiler içerdiği için sizlere konu hakkında detayları paylaşmak için bu konuyu açtım.

Avlu dizisi başka kanala transfer mi olacakTahmin edeceğiniz gibi Avlu dizisi iki sezondur oldukça başarılı ve perşembe günleri yüksek reyting yer alan bir Star TV dizisi olarak yayınlanmaya devam ediyor. Oldukça iyi bir izleyici kitlesi olan Avlu dizisinin 4 Nisan Perşembe günü yayınlanmaması ve ardından başlayan Avlu dizisi başka kanallara transfer mi olacak Avlu dizisi netflix platformuna mı geçecek gibi sorulara burada yanıt vermek istiyorum. Öncelikle Avlu 4 Nisan Perşembe neden Yok Yeni bölüm ne zaman konumuza göz atın lütfen..

Avlu Dizisi Başka Kanala Transfer mi Olacak? Netflix ile Anlaştı mı?

Öncelikle Avlu dizisinin herhangi bir kanalla veya netflix ile herhangi bir anlaşmasının olmadığını limon yapım’ın devam eden dizileri arasında en iyi reytinglerden birine sahip olan Avlu dizisinin Star TV’de bu sezon sonuna kadar devam edeceğini hatta reytinglerin durumuna göre gelecek sezon için de onay alacağını şimdiden belirtelim. Ancak son haftalarda dizi reytinglerinin birazcık düşmesi Star TV’nin gelecek sezon Avlu dizisini perşembe günleri gözden çıkaracak haberleri sosyal medyada oldukça fazla dile getiriliyor.

Avlu dizisi gelecek sezon olacak mı netflix ile mi anlaştıAvlu Dizisi Başka Kanala Netflixe Transfer mi

Son günlerde oldukça fazla haberleri çıkmaya başlayan Star TV’nin sevilen dizisi ‘Avlu’yla ilgili flaş bir gelişme yaşandı! Sosyal medyada hızla yayılan habere göre Star TV’nin perşembe akşamları yayınladığı Avlu dizisi netflix Platformu ile görüşmelere başladı. Avlu gelecek sezon netflix de yayınlanacak mı ya da başka bir kanala transfer olur mu şimdilik kesin bir bilgi bizlere ulaşmadı. Ancak bu konuda herhangi bir detaylı haber gelirse mutlaka burada sizlere sunacağız.

Perşembe akşamları Star TV’de yayınlanan ve yapımcılığını Limon Film – Hayri Aslan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu’nun oturduğu, başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece ve Çağdaş Onur Öztürk’ün paylaştığı ‘Avlu’nun gelecek sezon oynayıp oynamayacağı henüz kesinlik kazanmazken Avlu dizisinin 3.sezonunu yayınlaması için yapımcı Hayri Aslan’ın Netflix’le görüştüğü konuşuluyor. Netflix ile anlaşmaya varılır ise Avlu gelecek sezon yani 3. sezonunda 2019-2020 de netflix de yayınlanmaya devam edecek. Eğer anlaşma olmazsa Star TV’de veya başka bir yerli kanalda Avlu dizisinin devam edeceği konuşuluyor.

Avlu dizisi netflix ile anlaştı mıAvlu Dizisinin Yeni Bölümleri Ne Zaman?

4 Nisan Perşembe günü yayınlanmayan Avlu dizisi 11 Nisan Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. Sezon sonuna kadar yeni bölümleri Star TV’de ekrana gelecek olan Avlu dizisi bakalım 2019-2020 sezonunda hangi kanalda ya da netflix platformunda olacak mı zamanla göreceğiz. Yeni haberler geldikçe buradan sizlere sunacağız. “Avlu” yeni bölümleriyle her perşembe Star’da!

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.