Avlu dizisi bitti mi? 2019-2020 Yeni sezon olacak mı?

Avlu dizisi bitti mi? 2019-2020 Yeni sezon olacak mı?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Avlu 29 Mayıs perşembe günü 44. bölümü ile sezon final yaptı. 2.sezonu bomba gibi bölümlerle kapatan dizide yeni sezon ne zaman başlayacak soruları sorulmaya başladı. Peki Avlu dizisi yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Avlu dizisi nerede yayınlanacak ? Yeni sezon olacak mı? 3.sezon var mı?

Avlu dizisinin 29 Mayıs 44.Bölüm ile sezon finali yapmasının ardından 3.Sezon ile seyirciler ile Star Tv ekranların da tekrar buluşacağı kesinleşti. Avlu dizisinin ekranlara geri dönüş tarihi ile ilgili kesin bir bilgi duyulmamış olsa da bizim edindiğimiz bilgiye göre Avlu 3. Sezonun ilk bölümü ile 19 Eylül perşembe akşamı saat 20.00 ekranlarda olacak diyebiliriz.
Geçtiğimiz günlerde Avlu dizisinin 29 Mayıs perşembe günü 2. Sezon finali yerine Star Tv ekranlarında final yapacağını ve dijital ortamda yeniden yayınlanacağı söylentisi kulaktan kulağa dolaşmıştı Avlu dizisinin 2. Sezon finalinin kesinleşmesinin ardından Avlu dizisinin Star Tv ekranlarında yayınlanıp yayınlanmayacağı da merak edilen konuşar arasında yer almıştı. Ve beklenen güzel haber Avlu dizisinin sezon finalinin hemen ardından geldi. Avlu dizisi 3. Sezonun da  Star Tv ekranları ile 19 Eylül perşembe akşamı kaldığı yerden devam edecek.

Avlu Dizisi Final de Neler Oldu ?


Safiye’nin odasından özgürlüğe açılan kapı aralanmak üzeredir. Ancak oradan kimlerin geçeceği bilinmemektedir. Deniz ve Azra birbirlerinden habersiz aynı anda belki de tarihlerinin en cesur kararını alırlar.  Zerrin’in cezasını bulması için planladıkları ve çabaladıkları amaçlarına ulaşmak için isyan başlatmış ve yönetimi ele geçirmişlerdi. Zerrin’i içeri çekmeyi başarırlar. Fakat Azra, kendini tehlikeye attığı için Deniz’e iyi bir tokat yapıştırır. Deniz’in kaçmayı planladığı tünelin ucunda ise Oğuz onu beklemektedir.Zerrin’in içeri girmesi ile mahkeme süreci başlar.
Yargılama sonrasında Zerrin suçlu bulunur. Azra, “Baştan beri bizi dinleseydiniz o kadar kişiyi kaybetmemiş olurduk” diye şikayet eder. Fakat aralarında anlaşma nedeniyle Zerrin tutuklanması sonrasında isyan sona erecek ve yönetim sahiplerine bırakılacaktır.

Star Tv Sezon Finali Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2019