Avlu Dizisi Ecem Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Eslem Akar)

Star TV ekranlarında yeni dizilerden birisi olan Avlu dizisinde Ecem karakterini canlandıracak oyuncunun kim olduğu gerçek adı ve bilgilerinin merak edildiğini biliyoruz ve bizde sizlere bu konu hakkında bilgi vermek Avlu dizisinin oyuncularından birisi olan Ecem karakteri rolü ile ilgili detayları sizlerle paylaşmak için bu konuyu açmış bulunuyoruz.

Star TV ekranlarında başlayan Avlu dizisinde Ecem karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Eslem Akar’dır. Eslem Akar 23 Mart 1998 yılında İstanbul’da doğmuştur. Küçük yaşlardan itibaren çeşitli tiyatro ve televizyon camiası arasında yer alan Eslem Akar daha önce Sen de gitme isimli dizide yer almış ve deneyim kazanmıştır.

Ecem karakteri olarak Avlu dizisinde izleyeceğimiz Eslem Akar başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray, Kenan Ece, Ruçhan Çalışkur, Nursel Köse ve Teoman Kumbaracıbaşı’nın yer aldığı yeni dizi Avluda etkin bir rolde oynayacak. Ecem karakteriyle seyirci ile buluşacak olan Eslem Akar kendi adaletini kendisi sağlamaya çalışan bir kadının ceza evine girişini konu alan Avlu dizisinde izleyicinin dikkatini oldukça fazla çekecek gibi görünüyor.

Avlu Dizisi (Eslem Akar) Ecem Kimdir?  Eslem Akar 1998 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lisede gördüğü eğitim sonrasında İngilizce ve Fransızca dillerini iyi derecede bilmektedir. İlk olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan Sen de Gitme isimli dizide rol almıştır.

Eslem Akar özel hobileri arasında Masa Tenisi, bisiklet, buz pateni, jimnastik, yüzme, futbol, voleybol ve basketbol gibi özel sporlar yer almaktadır. 2018 yılında Mart ayında başlaması beklenen Avlu dizisinde Ecem karakterini canlandırmaktadır.  Eslem Akar instagram adresi /eslemakar olarak görüntülenebilir.

Avlu Dizisi Ecem hakkında şimdilik bilgilerimiz bu kadar, Sizlerinde merak ettikleri varsa bizlere yazabilirsiniz sorular yöneltebilirsiniz. Avlu Dizisi Ecem rolünü oynayan Eslem Akar’a başarılar diliyoruz yeni dizisi Avluda..

Avlu Dizisi Ecem öldü mü diziden çıktı mı sorusunu 17 Mayıs perşembe günü Ecemin 2. kattan düşmesi ile sordu izleyenler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Avlu Dizisi Ecem Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Eslem Akar) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2018