Avlu Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali mi, Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Avlu Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali mi, Yeni Sezon Devam Edecek mi?  Avlu dizisi yeni bölümleri perşembe akşamları Star tv ekranlarında yayınlanıyor. Avlu dizisi 1 aydır ekranlarda sezon sonuna doğru yaklaşırken final mi yapacak yoksa sezon finali mi bu soru akıllara geliyor.

Avlu dizisi 1 aydır reytinglerde ilk 3 te yer alıyor. Avlu başladığı günden beri her hafta reytinglerde 3. sırada yer alıyor ve bu yeni başlayan bir dizi için gayet başarılı bir reyting oranı. Avlu dizisi bu başarılı reytinglere devam ederse bu sezon sonunda sezon finali yapar ve yeni sezonda devam edebilir.

Avlu dizisi için başka bir ihtimal daha var. Bu da Avlu dizisi yeni başladığı için yaz sezonunda da devam edebilir ve yeni sezonda devam edip etmeyeceği reytinglerine bakılarak kararlaştırılır. Şimdilik çok başarılı görünüyor. Avlu dizisi hikayesi konusu işlediği dram hüzün gibi konular seyirci tarafından seviliyor. Seyirci üzülmeyi seviyor aslında. Yüreklerine dokunuyor böyle hüzünlü hikayeler oyüzden de reytinglerinde başarılı oluyor.

Sıra Tarih RTG (%) SHR (%)
3. Avlu 19 Nisan 2018 Perşembe Reytingleri 6.26 14.07
3. Avlu 12 Nisan 2018 Perşembe Reytingleri 6.06 14.12
3. Avlu 5 Nisan 2018 Perşembe Reytingleri 6.13 14.07
3. Avlu 29 Mart 2018 Perşembe Reytingleri 6.15 13.53

Avlu dizisi son bölümde Deniz’inodasında bulduğu telefon onun için öfkesinin son damlası olmuştur. Hem kızı için endişelenir hem de Kudret’e olan öfkesinden deliye döner. Bu sırada beklenmeyen ihanetler istenmeyen sonuçlar doğurmakta, içerdeki dengeler hızla değişmektedir. Melis, Nihal’in cinayetini kendi yöntemleriyle çözmeye çalışırken Murat, Deniz’in masumiyetine inanmaya hazır gibidir ama bazı şartları vardır.

Avlu Dizisi ne zaman final yapacak : Ekranların sevilen dizisi Avlu 30 mayıs perşembe akşamı final bölümü yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Avlu Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali mi, Yeni Sezon Devam Edecek mi? (8 Yorum)

Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2018