Avlu Dizisi Final Tarihi Belli Oldu? Avlu dizisi ne zaman final yapacak? Yeni sezon ne zaman başlayacak?

Star tv de devam eden Avlu Dizisi 8. bölümü ile 17 Mayıs perşembe akşamı kaldığı yerden devam edecek. Peki merak edilen soru şu: Avlu Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Olacak? Star TV ekranlarında perşembe akşamları devam etmekte olan Avlu dizisi çok iyi bir başlangıç yaparak Perşembe günlerine reytinglerde adeta damga vurdu. başladığı haftadan itibaren 3. sıradaki yerini koruyan bizim hikaye dizisine adeta kafa tutmaya devam ediyor. geçtiğimiz hafta Survivor 2018 programını da geride bırakan Avlu iki sıraya yükselerek en yüksek reyting ile ulaşmış oldu.

Avlu 30 Mayıs Son bölüm yazımız için;

30 Mayıs Avlu 44. Bölüm Analizi Tüyoları Bilgileri? Avlu Bitti mi?

Avlu dizisi hapishanede yakınları bulunan birçok kişinin yakından takip ettiği bir dizi haline geldi. Allah kimsenin başına vermesin ama hapishaneye düştüğünde nasıl bir ortamda olduğunu merak edenler Özellikle de yakınları hapishanede olan aileler Avlu dizisi çok merak ettiği ve yaşam şartlarına koşullarına bu diziden öğrenmeye başladı. oldukça Zorlu koşullarda kurulmuş olan bir Plato da çekilen Avlu dizisi izleyiciden adeta tam not aldı.

Almış olduğu reytinglerin sonrasında Star TV’yi aldı dizisinin sezon finali yaparak gelecek sezonda devam etmesine karar verdi. Star TV Avlu dizisi ne 2. sezon için onay gelince Avlu dizisinin sevenleri bu durumdan dolayı çok mutlu oldu. Star TV ise Perşembe günlerini adeta ilaç gibi gelen bu Avlu dizisi gelecek sezon için şimdiden yeni transferleri ve oyuncuları kadrosuna dahil etmeye başladı bile..

Peki Avlu dizisi kaç bölüm sürecek? öncelikle bu soruya cevap vermek gerekirse Avlu dizisi ilk başta 39 bölüm olarak tasarlanmıştır ancak dizinin çok iyi tutması ve izleyiciden takdir görmesini sonrasında ikinci sezonu garantileyen Avlu dizisi tahmini bize göre 2. sezon sonuna kadar devam ederse yaklaşık 50. bölüme ulaşmış olacak. İyi giden reytingler diziyi belkide 3. sezonda da devam ettirebilir. Ancak şimdiden söylemek gerekirse 2. sezon garanti görünen dizi en az 50 bölüm devam edecek. İşte son reytingler ve sıralamada kaçıncı olduğu son rakamlar:

2. Avlu 3 Mayıs 2018 Perşembe Reytingleri 5.82 14.33
3. Avlu 26 Nisan 2018 Perşembe Reytingleri 5.66 13.85
3. Avlu 19 Nisan 2018 Perşembe Reytingleri 6.26 14.07
3. Avlu 12 Nisan 2018 Perşembe Reytingleri 6.06 14.12
3. Avlu 5 Nisan 2018 Perşembe Reytingleri 6.13 14.07
3. Avlu 29 Mart 2018 Perşembe Reytingleri 6.15 13.53

Avlu Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Avlu Dizisi ne zaman final yapacak : Ekranların sevilen dizisi Avlu 30 mayıs perşembe akşamı final bölümü yayınlanacak.

 Avlu Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek sorusuna samimi cevaplarınızı aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. Sizce Avlu Dizisi Kaç Bölüm Sürer ne zaman biter?

Avlu Dizisi ne zaman final yapacak? : Avlu Dizisi ne zaman final yapacak : Ekranların sevilen dizisi Avlu 30 mayıs perşembe akşamı final bölümü yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Avlu Dizisi Final Tarihi Belli Oldu? Avlu dizisi ne zaman final yapacak? Yeni sezon ne zaman başlayacak? (12 Yorum)

  1. Çok muhtesem bir dizi ben 1000 bölum oynamasini isterim.harika harika 10 numara 5 yildiz oyunculari tebrik ediyorum

  2. Avlu izledigim filimlerden en iyisi biterse herkes uzulur o yuzden 50 bolume kadar sursun bana kalsa 100 bolume kadar gelsin sizleri seviyoruz❤

Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2019