Avlu Dizisi Hapishane Müdürü Nihal Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Avlu Dizisi Hapishane Müdürü Nihal Kimdir Gerçek Adı Bilgileri… Avlu dizisi 22 Mart perşembe akşamından itibaren Star tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Star tv de perşembe akşamları yeni bir dizi yayınlanmıyor.  Bu yüzden de en ideal gün perşembe görünüyor. Avlu dizisi sevilir ve tutarsa reytinglerde üst sıralara geçebilir.

Avlu dizisi Limon Film’in yapımcılığında yayınlanıyor. Avlu dizisi oyuncuları da; yaptığı Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı ve Ruçhan Çalışkur , Şebnem Dönmez. Şebnem Dönmez uzun zamandır ekranlarda uzak duruyordu. Şebnem Dönmez Avlu dizisinde hapishane müdürünü canlandırıyor.

Şebnem Dönmez Avlu dizisine katıldı. Hapishane müdürü Nihal’i canlandıracak olan Şebnem Dönmez Kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Nihali canlandıran Şebnem Dönmez 1974 doğumludur. Almanya’da dünyaya gelmiştir. Şebnem Dönmez ilk olarak Murat Başoğlu ile Sabah Şekerleri programını sunmuştur. Şebnem Dönmez daha sonra Küçük Sırlar, Kuzey Güney, Yalan Dünya, Vali, Şrek 3, Eşref Saati ve Medcezir gibi dizi ve filmlerde rol almıştır. 

Şebnem Dönmez Avlu dizisinde rolünde başarılı olur mu sizce? Avlu dizisi dram yüklü bir dizi. Şebnem Dönmez’in rolü de sert bir karakter. Hapishane müdürü olup mahkumlara sert bir tavır takınan Şebnem Dönmez Nihal Müdür bakalım seyirci tarafından nasıl bir tepki görecek? Avlu dizisi Şebnem Dönmez bilgilerini paylaştık. Şebnem Dönmez hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.