Avlu Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Olacak? (Star tv)

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Avlu Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Olacak? (Star tv) konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Avlu Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Olacak? (Star tv) hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Star tv de devam eden Avlu Dizisi 8. bölümü ile 17 Mayıs perşembe akşamı kaldığı yerden devam edecek. Peki merak edilen soru şu: Avlu Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Olacak? Star TV ekranlarında perşembe akşamları devam etmekte olan Avlu dizisi çok iyi bir başlangıç yaparak Perşembe günlerine reytinglerde adeta damga vurdu. başladığı haftadan itibaren 3. sıradaki yerini koruyan bizim hikaye dizisine adeta kafa tutmaya devam ediyor. geçtiğimiz hafta Survivor 2018 programını da geride bırakan Avlu iki sıraya yükselerek en yüksek reyting ile ulaşmış oldu.

Avlu dizisi hapishanede yakınları bulunan birçok kişinin yakından takip ettiği bir dizi haline geldi. Allah kimsenin başına vermesin ama hapishaneye düştüğünde nasıl bir ortamda olduğunu merak edenler Özellikle de yakınları hapishanede olan aileler Avlu dizisi çok merak ettiği ve yaşam şartlarına koşullarına bu diziden öğrenmeye başladı. oldukça Zorlu koşullarda kurulmuş olan bir Plato da çekilen Avlu dizisi izleyiciden adeta tam not aldı.

Almış olduğu reytinglerin sonrasında Star TV’yi aldı dizisinin sezon finali yaparak gelecek sezonda devam etmesine karar verdi. Star TV Avlu dizisi ne 2. sezon için onay gelince Avlu dizisinin sevenleri bu durumdan dolayı çok mutlu oldu. Star TV ise Perşembe günlerini adeta ilaç gibi gelen bu Avlu dizisi gelecek sezon için şimdiden yeni transferleri ve oyuncuları kadrosuna dahil etmeye başladı bile..

Peki Avlu dizisi kaç bölüm sürecek? öncelikle bu soruya cevap vermek gerekirse Avlu dizisi ilk başta 39 bölüm olarak tasarlanmıştır ancak dizinin çok iyi tutması ve izleyiciden takdir görmesini sonrasında ikinci sezonu garantileyen Avlu dizisi tahmini bize göre 2. sezon sonuna kadar devam ederse yaklaşık 50. bölüme ulaşmış olacak. İyi giden reytingler diziyi belkide 3. sezonda da devam ettirebilir. Ancak şimdiden söylemek gerekirse 2. sezon garanti görünen dizi en az 50 bölüm devam edecek. İşte son reytingler ve sıralamada kaçıncı olduğu son rakamlar:

2. Avlu 3 Mayıs 2018 Perşembe Reytingleri 5.82 14.33
3. Avlu 26 Nisan 2018 Perşembe Reytingleri 5.66 13.85
3. Avlu 19 Nisan 2018 Perşembe Reytingleri 6.26 14.07
3. Avlu 12 Nisan 2018 Perşembe Reytingleri 6.06 14.12
3. Avlu 5 Nisan 2018 Perşembe Reytingleri 6.13 14.07
3. Avlu 29 Mart 2018 Perşembe Reytingleri 6.15 13.53

Avlu Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Olacak? sorusuna böylelikle yanıt vermeye çalıştık. Dizi en az 50 bölüm sürecek ama eğer dizi reytingler bozulmaya başlarsa erken final gündeme gelebilir. Ayrıca Kurtlar Vadisi Pusunun Ekim ayında Kanal D ekranlarında yeniden başlayacağı haberini daha önce sitemizde vermiştik. Dizi Haberi Bu haberin kesinleşmesi ve yayınlanmaya başlaması ile Avlunun reytingleri düşüş yaşayabilir.

Eğer böyle bir durum olursa erken final gündeme gelebilir. Ancak şimdiden dereyi görmeden paçaları sıvamak olmaz. Şimdilik iyi gidiyor Avlu dizisi. İnşallah 50. bölüme kadar sağ salim çıkar. Sizlerde Avlu Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek sorusuna samimi cevaplarınızı aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. Sizce Avlu Dizisi Kaç Bölüm Sürer ne zaman biter?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Avlu Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Olacak? (Star tv) (5 Yorum)

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2018