Avlu Dizisi Merve Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Selin Yeninci)

Avlu Merve Kim diye herkes merak eder oldu. Star TV ekranlarında perşembe akşamları yayınlanmakta olan avlu dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Avlu dizisi en son katılan isim ise Merve karakterini oynayan oyuncu oldu. Avlu dizisinde Merve kimdir Merve rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı bilgileri boyu yaşı kilosu okuduğu okullar hangi ajansa bağlı olduğu gibi bilgileri ve instagram adresini sizlerle burada paylaşacağız.

Avlu dizisinde Merve karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adını hemen sizlerle paylaşalım. Avlu dizisindeki Merve’nin gerçek adı Selin Yeninci dir. 1988 doğumlu olan Selin yeninci Daha önce birkaç farklı dizide oynamış Ancak çok fazla gördüğümüz bir oyuncu değildir. İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Selin yeninci İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Güzel Sanatlar bölümünde oyunculuk eğitimi almıştır.

Geçtiğimiz sezon ATV ekranlarında yayınlanan rengarenk dizisinde rol alan Selin yeninci son olarak Avlu dizisinde Merve karakteri ile karşımıza çıkmıştır. Bildiğiniz üzere Avlu dizisi hapishanede geçen ve suç işlemiş suça karışmış kadınların rol aldığı farklı konsepti olan bir dizi. özel bir Plato da çekilen ve gerçek bir hapishane görünümü kazandırılmış olan ve oyuncuların da oldukça konsantre olduğu ve çok iyi izlenme oranları yakalayan Avlu dizisi yeni oyuncular ile kadrosunu güçlendirmeye çalışıyor.

Avlu isimli diziye son olarak dahil olan Merve karakterindeki Selin yeninci de diziyi güçlendirecek ve karakteri ile rolüyle oldukça önemli bir rol de diziye dahil oldu. Avlu Dizisi Merve Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı (Selin Yeninci): Selin Yeninci İnstagram hesabını merak edenler için yazalım adresi: https://www.instagram.com/selinyeninci


Avlu Dizisi Mervenin de yer aldığı son tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.. Avlu 8. bölüm 2. fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2018