Avlu Dizisi Murat Diziden Neden Ayrıldı Geri Dönecek mi?

yorumsuz
180 izlendi

Avlu dizisinin en önemli karakterlerinden birisi olan Murat karakterini canlandıran Kenan Ece Avlu dizisinin 39. bölümünde diziden ayrıldı veda etti. Avlu dizisini geçen sezondan beri izleyenler oldukça beğenerek ve severek izledikleri gibi Murat karakteri de dizide oldukça belirgin bir rolde oynuyor ve sevenleri ile perşembe günleri Star TV’de buluşuyordu.

Perşembe akşamları Star TV’de ekrana gelen Avlu dizisinde Murat karakteri neden öldü diziden çıktı geri gelecek mi yeni sezonda yeniden Avlu dizisinde oynayacak mı Murat karakteri ne zaman Avluya geri dönecek, Murat Avlu dizisinden neden çıktı yeni bir dizide mi oynayacak gibi sorular izleyiciler tarafından oldukça merak edilirken biz de yeni sezon için hazırlık yapan dizilerin kadrolarına yeni oyuncular güçlü isimler katmak için Kenan Ece gibi oyunculara ihtiyaç olduğunu bir kez daha hatırlatalım.

Avlu Dizisi Murat neden diziden çıktı ayrıldıAvlu Dizisi Murat Diziden Neden Ayrıldı Başka Diziye mi Geçiyor?

Star TV’de perşembe akşamları yayınlanan Avlu dizisindeki şok ayrılık Kenan Ece hayranlarını üzmüş görünüyor. Kenan Ece Avlu dizisinde canlandırmış olduğu Murat karakterini oldukça güzel bir şekilde oynamış ve dizinin en sevilen isimlerinden biri olmuştur. Yapımcılığını limon filmin üstlendiği Hayri Aslan’ın yapımcılığında devam eden ve yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun yaptığı Avlu dizisinin başrollerinde Demet Evgar Ceren Moray Nursel Köse Ayça Damgacı Nergis Öztürk Selen Seyven ve Çağdaş Onur Öztürk gibi önemli isimler başrollerde oynuyordu. Kenan Ece de bunlardan birisiydi. Ancak Kenan Ece canlandırmış olduğu Murat karakterini Avlu dizisinin 39. bölümünde diziye veda edecek ve kesin olarak diziden çıkacak.

Bunu Gördün mü>>  Yasak Elma 22 Nisan Pazartesi Neler Olacak? Bölüm Özeti, 42. Bölüm Fragmanı

Avlu Dizisi Murat Neden Ayrıldı Geri Dönecek mi?

Murat karakterini canlandıran ve avlunun en önemli isimlerinden birisi olan Kenan Ece yeni sezonda daha açıklanmasa da yeni bir dizi ile anlaştı ve bu yüzden de bir an evvel Avlu dizisi ile yollarını ayırdı. Kenan Ece’nin yeni sezonda hangi dizide oynayacağı şimdilik belirsizliğini korurken bu konuda herhangi bir açıklama geldiğinde sizlere duyuracağız.

Avlu Dizisi Murat öldü mü diziden çıktı mıAvlu dizisindeki Murat karakterini canlandıran Kenan Ece’nin diziye geri dönüp dönmeyeceği merak ediliyor. Diziden ayrılan oyuncuların geri dönmesi elbette zor oluyor. Murat Avluya geri döner mi hemen ona da yanıt veririm. Murat karakteri diziye geri dönmemek üzere veda etti o yüzden Avlu dizisinde artık Murat karakterini izlemeyeceğiz. Büyük ihtimalle yeni sezonda farklı bir dizide karşımıza çıkacak..

Murat geri dönecek mi Avlu dizisindeki rolüyle yeniden gelecek mi ya da yerine kim gelecek sorulara böylelikle cevap vermiş olduk. Sizler de Avlu dizisinden ayrılan Kenan Ece yani Murat rolü hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Sizce Murat’ın avludan çıkması doğru mu yeniden dönmesini ister misiniz lütfen yorumlarınızı aşağıya yazınız teşekkürler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Nisan 2019