Avlu Dizisi Nerede Çekiliyor? Avlu Dizisindeki Hapishane Neresi?

Avlu dizisi hakkında bilgiler gelmeye başladı. Dizinin çekildiği hapishane de merak edilen bilgiler arasında. Bizlerde dizinin çekimlerinin yapıldığı hapishanenin adresini sizlere vermeye karar verdik. Star tv de yayınlanacak olan dizinin yapımcılığını Limon Film yapıyor. Starda yayınlanacak olan Avlu Dizisi Nerede Çekiliyor? Yeni dizi Avludaki Hapishane Neresi yada nerede?

Avlu dizisinin çekimleri aralık ayı sonunda başladı. Yurtdışında Prisoner dizisinden uyarlandı. Avlu dizisinin yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun üstleniyor. Avlu dizisi oyuncuları; Demet Evgar, Rüçhan Çalışkur, Ceren Moray, Gamze Topuz ve Nursel Köse… Avlu dizisi hapishane çekimleri için İstanbul Ümraniye‘de hapishane platosu kuruldu.

Çekimler buradaki hapishanede çekiliyor. Oldukça gerçekçi olan hapishane platosu diziye damga vuracak gibi görünüyor. Avlu dizisi nerede çekildi, Avlu dizisinin çekildiği hapishane nerede gibi sorulara verilecek tek yanıt var. Avlu dizisi hapishane çekimleri için İstanbul Ümraniye‘de hapishane platosu kuruldu. Çekimler bu platoda devam ediyor..

Hapishanenin kurulması yaklaşık 4 ay sürdü. Avlu dizisinin konusu; Hapishaneye düşen bir tanecik kızından ayrılan bir annenin dramı anlatılacak. Avlu dizisinde başrol oyuncusu hapishaneye düşen kadını Demet Evgar canlandıracak. Avlu dizisi diğer bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Avlu Dizisi Nerede Çekiliyor? Avlu Dizisindeki Hapishane Neresi?

Avlu Dizisi Nerede Çekiliyor? sorusunu merak edenler için Avlu Dizisindeki Hapishane Neresi? diyenler için bir kez daha yazıyoruz dizimizin çekildiği mekanı: Avlu dizisi hapishane çekimleri için İstanbul Ümraniye‘de hapishane platosu kuruldu. Çekimler bu platoda devam ediyor..

YORUMLAR

    1. İstanbul Anadolu yakasında

  1. ümraniye de nerede

  2. Çok güzel çevirmişler başarılar diliyorum

  3. dizi muhteşem oyuncular çok güzel oynamış zevkle izledik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.