Connect with us

Yeni Diziler

Avlu Dizisi Nerede Çekiliyor? Avlu Dizisindeki Hapishane Neresi?

Avlu dizisi hakkında bilgiler gelmeye başladı. Dizinin çekildiği hapishane de merak edilen bilgiler arasında. Bizlerde dizinin çekimlerinin yapıldığı hapishanenin adresini sizlere vermeye karar verdik. Star tv de yayınlanacak olan dizinin yapımcılığını Limon Film yapıyor. Starda yayınlanacak olan Avlu Dizisi Nerede Çekiliyor? Yeni dizi Avludaki Hapishane Neresi yada nerede?

Avlu dizisinin çekimleri aralık ayı sonunda başladı. Yurtdışında Prisoner dizisinden uyarlandı. Avlu dizisinin yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun üstleniyor. Avlu dizisi oyuncuları; Demet Evgar, Rüçhan Çalışkur, Ceren Moray, Gamze Topuz ve Nursel Köse… Avlu dizisi hapishane çekimleri için İstanbul Ümraniye‘de hapishane platosu kuruldu.

Çekimler buradaki hapishanede çekiliyor. Oldukça gerçekçi olan hapishane platosu diziye damga vuracak gibi görünüyor. Avlu dizisi nerede çekildi, Avlu dizisinin çekildiği hapishane nerede gibi sorulara verilecek tek yanıt var. Avlu dizisi hapishane çekimleri için İstanbul Ümraniye‘de hapishane platosu kuruldu. Çekimler bu platoda devam ediyor..

Hapishanenin kurulması yaklaşık 4 ay sürdü. Avlu dizisinin konusu; Hapishaneye düşen bir tanecik kızından ayrılan bir annenin dramı anlatılacak. Avlu dizisinde başrol oyuncusu hapishaneye düşen kadını Demet Evgar canlandıracak. Avlu dizisi diğer bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Avlu Dizisi Nerede Çekiliyor? Avlu Dizisindeki Hapishane Neresi?

Avlu Dizisi Nerede Çekiliyor? sorusunu merak edenler için Avlu Dizisindeki Hapishane Neresi? diyenler için bir kez daha yazıyoruz dizimizin çekildiği mekanı: Avlu dizisi hapishane çekimleri için İstanbul Ümraniye‘de hapishane platosu kuruldu. Çekimler bu platoda devam ediyor..

Continue Reading
Bunları da seversin..
5 Yorum Var

5 Comments

 1. Hatice

  17 Mayıs 2018 at 00:02

  ümraniye de nerede

  • Zehra

   5 Haziran 2018 at 00:54

   İstanbul Anadolu yakasında

 2. Anonim

  17 Mayıs 2018 at 00:00

  ümraniye de nerede

 3. Anonim

  20 Nisan 2018 at 04:33

  Çok güzel çevirmişler başarılar diliyorum

 4. ayper

  29 Mart 2018 at 22:43

  dizi muhteşem oyuncular çok güzel oynamış zevkle izledik

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

To Top