Avlu Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutulur mu Devam Eder mi?

Yeni dizi Avlu Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutulur mu Devam Eder mi?. Avlu dizisi çok yakında yayınlanmaya başlıyor. Avlu 29 Mart perşembe akşamları Star tv de yayınlanmaya başlıyor. Star tv de yayınlanacak olan Avlu dizisi perşembe günleri yayınlanacak. Perşembe günleri yayınlanması diziye bir artı ya da eksi katar mı? Reytingleri nasıl etkilenir  sizler için yorumluyoruz.

Perşembe günü diğer kanallarda olan dizi ve programlar yeni başlayan dizinin geleceğini etkiliyor elbette. Atv de Kanatsız Kuşlar, Fox tv de Bizim Hikaye, Kanald de Vatanım Sensin, Tv8 de Survivor 2018 yayınlanıyor. Avlu dizisi de perşembe akşamı yayınlanınca bu dizilerin gerisinde kalır mı? Bizim Hikaye ve Survivor reytning yarışı olan iki yapım.

Bu yüzden de Avlu dizisinin ilk bölümden itibaren tempoyu düşürmeden etkili bölümler yayınlaması gerekiyor. Avlu dizisi hikayesi gereği 2010 yılında yayınlanan Parmaklıklar ardında dizisini hatırlıyor. İki dizide de hapishanedeki kadınların hikayesi anlatılıyor. Parmaklıklar ardında dizisi reytinglerini de sizlerle paylaşmak istedim. Çünkü hikayeleri benzer olan diziler yıllar farklı olunca da aynı reytingi alacak mı karşılaştırırız.

Parmaklıklar ardında dizisi reytinleri aşağıdaki şekilde.. Nisan ayından hazirana kadar yayınlanan Parmaklıklar Ardında dizisi yayınlandığı bölümlerinde her zaman ilk 5te olmayı başarmıştır. Aradan 8 yıla yakın zaman geçti artık aynı izlenme oranını sağlar mı?
4. Parmaklıklar Ardında 24 Haziran 2010 Perşembe Reytingleri 0.00 12.60
4. Parmaklıklar Ardında 17 Haziran 2010 Perşembe Reytingleri 0.00 12.60
3. Parmaklıklar Ardında 10 Haziran 2010 Perşembe Reytingleri 0.00 16.48
5. Parmaklıklar Ardında 20 Mayıs 2010 Perşembe Reytingleri 0.00 12.50
4. Parmaklıklar Ardında 13 Mayıs 2010 Perşembe Reytingleri 0.00 14.23

 

Avlu dizisi zor bir günde yayınlanacak. Umarız hikayesi ve oyunculukları ile başarı sağlar ve uzun soluklu bir dizi olur. Dram türündeki bu dizi de kadın mahkumların hayatları ve hapishanedeki yaşamları seyirci tarafından baen abartılı eleştirilecektir. Bu durumu yaşayanlar ise belki anlatılanları az bile bulabilirler… Avlu dizisi yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Avlu dizisi ilk bölümü ile oldukça beğenildi. Zor bir gün olmasına rağmen oldukça iyi bir reyting alan dizinin gelecek haftalarda da reytinglere göz kırpacağı ve perşembe gününü oldukça zorlayacağı kesin.İşte 29 mart günü alınan reyting oranları:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Avlu Dizisi Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tutulur mu Devam Eder mi? (5 Yorum)

  1. Çok güzel daha ne olsun dram var iyi insanların başına neler geldiğini anlatıyor ama bazıları saçma dizileri daha tutuyo karadeniz mesela…

Eklenme Tarihi: 17 Mart 2018