Avlu Dizisi Sezen Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Pelin Ermiş)

Avlu Dizisi Sezen Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Pelin Ermiş)… Avlu dizisi 5. bölümü ile perşembe akşamı ekrana geliyor. Bu akşam ki bölümünde diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor. Avlu dizisine yeni bölümünde Sezen rolü ile katılan ünlü oyuncu kim? Avlu dizisinin yeni oyuncusu Sezen daha önce hangi dizilerde rol aldı biz onu nasıl hangi dizi ile tanıdık?

Avlu dizisinde Sezen rolünü canlandıracak olan isim Pelin Ermiş. Sezen karakteri Avlu dizisine 5. bölüm ile 26 Nisan perşembe akşamı katılıyor.Pelin Ermiş 1982 doğumlu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Pelin Ermiş daha önce rol aldığı diziler Şöhret Okulu, Vazgeç Gönlüm, Aşk-ı Memnu, Adını Feriha Koydum, Cehennem, Fasulye, Mazi Kalbimde Yaradır ve Hangimiz Sevmedik.

Avlu dizisi yeni bölümünde yaşanacaklar; Çıkan müebbet kararından sonra Deniz’in dünyası bir kez daha başına yıkılır. Diğer mahkumlar ona umut aşılamaya çalışsa da aklında tek bir soru vardır: ‘Ya kızımı bir daha göremezsem?’

Azra için de yıllardır ertelediği bir görüşmeyi yapma zamanı artık gelmiştir. Bu, onu içten içe öldüren zehri akıtmak için belki de son fırsatıdır. Azra bunun gerginliğini yaşarken dışardan gelen haberler de Kudret’i pimi çekilmiş bir bombaya çevirmiştir. Deniz ise kendini bu ateş hattının tam orta yerinde bulacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2018