Avlu Dizisi Sezon Finali Tarihi, Avlu Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Star tv ekranlarında perşembe akşamları sevilerek izlenen ve oldukça başarılı bir reyting oranı alarak sezona sonradan başlamasına rağmen adeta damga vuran Avlu dizisi kimsenin beklemediği bir reyting oranı alarak herkesi şaşırttı. Avlu Dizisi Sezon Finali Tarihi ne zaman, hangi tarihte yaz tatiline başlayacak sorusu ile Avlu 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak tarihi belli mi? sorularına bu konuda yanıt vereceğiz. Hemen söyleyelim ki Avlu Sezon finali tarihi 7 Haziran Perşembe..

Perşembe akşamları oldukça iyi izlenme oranları yakalayan ve bu başarısından dolayı 2. sezon onayı alan Avlu dizisi baş rollerinde Demet Evgar, Nursel Köse, Ceren Moray, Kenan Ece, Ruçhan Çalışkur ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi önemli isimler yer alıyor. Diziye en son Merve isimli bir oyuncu katıldı. Bilgileri için >> Avlu Dizisi Merve Kimdir?

Avlu Dizisinin perşembe akşamı aldığı reytinglere de bakmakta fayda var. Yayınlanmış olan son 7 bölümde nasıl bir orana ulaştı ne kadar reyting aldı bu konu oldukça önemli. Çünkü dizileri devam ettiren olay aldıkları reyting oranlarının güçlü olması. Avlu Dizisi de star tv de oldukça iyi reyting oranlarına ulaşarak yeni 2. sezon onayını aldı. İşte Avlu dizisinin almış olduğu son reytingler:

3. Avlu 10 Mayıs 2018 Perşembe Reytingleri 6.11 14.78
2. Avlu 3 Mayıs 2018 Perşembe Reytingleri 5.82 14.33
3. Avlu 26 Nisan 2018 Perşembe Reytingleri 5.66 13.85
3. Avlu 19 Nisan 2018 Perşembe Reytingleri 6.26 14.07
3. Avlu 12 Nisan 2018 Perşembe Reytingleri 6.06 14.12
3. Avlu 5 Nisan 2018 Perşembe Reytingleri 6.13 14.07
3. Avlu 29 Mart 2018 Perşembe Reytingleri 6.15 13.53

Gördüğünüz üzere dizi genellikle 3. sırada yer buluyor. 3 Mayıs tarihinde 2. sıraya yerleşerek başarısının ilk sıraya kadar çıkabileceğini bizlere göstermiş oldu. Bizim Hikaye ve Kutül Amare gibi dizilerin rakibi olması yine de reytinglerini düşürmedi. Bilakis Vatanım Sensin isimli Kanal D dizisinden oldukça yüksek bir reytingi Avlu dizisi kendine çekerek başarısını artırdı. Bu başarının ardında dizinin yeni sezonda neler yapabileceği sorusu akıllara gelmeye başladı.

Avlu Dizisi Sezon Finali Tarihi Ne zaman: Avlu Dizisi ne zaman final yapacak : Ekranların sevilen dizisi Avlu 30 mayıs perşembe akşamı final bölümü yayınlanacak.Sezon finali yapıp yaz tatiline başlayacak olan Avlu dizisi daha sonra 2 aylık bir ara verdikten sonra Ağustos ayında yeniden bir araya gelecek ve yeni sezon çekimlerine yeni oyuncularının da katılımı ile başlayacak.

Avlu Dizisi Yeni Sezon ne Zaman Başlayacak? Avlu Dizisi 7 Hazirandaki Sezon finalinden sonra vermiş olduğu uzun aradan sonra Ağustos ayı sonlarında 2. sezon çekimlerine başladıktan sonra Eylül ayının sonlarına doğru okulların açılmasından sonraki hafta tahminen 20 yada 27 Eylül 2018 tarihinde perşembe günü yeni sezonu ile ekrana gelecek. Bir değişiklik olursa yine buradan duyuracağız sizlere.

Avlu Dizisi 2.Sezonda rakipleri çoğalacak. Çünkü Kanal D ekranlarında Kurtlar Vadisi Pusu yeniden başlıyor perşembe akşamlarına damga vuran dizi en çok Avlu ve Kutül Amareden izleyici alacak görünüyor. Avlu Dizisi ne zaman biter Finali Tarihi belli mi kaçıncı bölümde sona erer şimdilik bilemesek de zamanla reytingler bunu bize gösterecek. Büyük bir aksilik olmazsa 2. sezonun sonuna kadar devam edecek Avlu dizisi.

Sizlerde Avlu Dizisi Sezon Finali Tarihi ne zaman konusu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Avlu Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? sorusuna verdiğimiz cevap sizi tatmin etmedi ise yorum ve görüşlerinizle bizlere yazabilir, fikir verebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Avlu Dizisi Sezon Finali Tarihi, Avlu Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (6 Yorum)

  1. avlu dizisi nefret ediyorum şaçma o dizi yeni sezonda perşembe günleri istimiyorum o kadar söyleyorum o dizi nefret ediyorum

Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2018