Avlu Dizisi Star Tv den Sonra Hangi Kanalda Yayınlanacak Saat Kaçta Nerede

Avlu Dizisi Star Tv den Sonra Hangi Kanalda Yayınlanacak Saat Kaçta Nerede

Star TV’nin başarılı dizisi AVLU 30 Mayıs ta final yapıyor, izleyicileri ekrana geldiği günden beri dizi içindeki karakteri, müzikleri ile hayran bırakan AVLU yeni sezonda hangi kanalda olacak? saat kaçta olacak ve yeni sezonu ne zaman başlayacak gibi sorular gelmeye başladı bile. Bu konulara açıklık getirmek istiyoruz;

STAR Tv den ayrılan AVLU dizisi seti ekibi bir veda partisi düzenlediler, AVLU 30 Mayıs ta bitse de yeni sezonda hangi kanalda olacağı yönünde haberler çıkmıştı, dizi aslında bitmiyor yeni sezonları yeni dönemde popüler olan Dijital Platformlarda olacak ve %99 Netflix de AVLU yu izleyebileceksiniz.

Avlu Hangi Kanalda? Avlu’nun Yeni Kanalı?

Netflix te bir çok yerli ve yabancı dizi mevcut, internet’in televizyonu olarak bilinen Netflix, Blutv gibi platformlar paralı abonelik ile izleyicilerine yayın yapmaktalar. Hakan Muhafız’ı da Netflix ten izleyenler bilirler. Bilmeyenler için buraya bir Netflix linki koyalım nasıl abone olacaksınız nasıl izleyeceksiniz aklınız da olsun, yeni sezonda AVLU’yu izlemek için NETFLİX‘e buradan abone olabilirsiniz : https://www.netflix.com/tr/

Yeni Sezon ne zaman başlıyor? Saat Kaçta?

Avlu 30 mayıs ta yaz tatiline çıkıyor, herkes final yapıyor bitti diye üzülürken ilk haberi bizden alın AVLU bitmiyor kanal değiştiriyor? Avluyu izlemek isteyenler yeni sezonda yukarıda paylaştığımız İnternet kanalı NETFLİX den izleyebilecekler, yeni sezonun çekimleri Temmuz gibi başlayacak Ağustos Eylül ayında aynı gününde ve saatinde AVLU yu izleyebileceksiniz.

Bir çok dizinin internet’e taşınması son günlerde çok konuşulmuştu bu diziler arasında; Jet Sosyete, Söz gibi diziler mevcut reytingler yüksek olsa da kanallar ile yaşadıkları anlaşmazlıkları internet kanallarında çözen yapımcılar dizilerine yavaş yavaş internete taşıyor.

Avlu Dizisi Başka Kanala Transfer mi Olacak? Netflix ile Anlaştı mı?

Avlu’nun Son Bölüm Fragmanı;

Avlu 30 Mayıs’a kadar STAR TV ekranlarında olmaya devam edecek, yeni sezonda kanal değişiyor ve sezon finalinin ardından internetten izlenebilecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Avlu Dizisi Star Tv den Sonra Hangi Kanalda Yayınlanacak Saat Kaçta Nerede (2 Yorum)

  1. Netflix Avlu’yu yayınlamaz. Zaten Avlu’nun çekildiği ceza evi kaldırılmaya başlandı. Uydurma haber yapmayın.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2019