Avlu Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta yayınlanacak?

Avlu Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta yayınlanacak? Avlu dizisi 25 yıldır 140 ülkede yayınlanan Prisoner dizisinden uyarlanmıştır. Oldukça geniş bir ülke dağılımı ve izleyici kitlesi olan bu dizi ülkemizde de ilk bölümü ile beğeni topladı ve zor bir gün olan Perşembe gününde reytinglerde 3. oldu. Star TV’nin yeni dizisi olan Avlu perşembe akşamları yayınlanmaya başladı. İddialı yeni dizisi Avlu’nun ne zaman tekrarlarının olacağı da belli oldu.

Her bölüm etkileyici hikayesiyle izleyiciyi ekran başına kilitleyecek Avlu dizisi 29 Mart Perşembe akşamı başladı. Başladıktan hemen sonra tekrarı yayınlanan Avlu dizisi cuma ve sonraki cumartesi günü de yeniden ekrana geldi.. Ödüllü bir ekip başı olan Yüksel Aksu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin başrollerinde Demet Evgar, Gamze Topuz, Nursel Köse, Ceran Morayve Rüçhan Çalışkur gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Oldukça kasvetli bir hapishane olmasına rağmen neler döndüğünü dahi kestiremeyeceğimiz olayların yaşandığını gözler önüne seren bu dizi için Özel bir hapishane platformu inşa edildi. Hapishane ortamıyla ilk defa tanışan ve kızından ayrılmanın acısını çeken bir kadının etkileyici hikayesini anlatan dizinin senaryosunu ise Seda Altaylı Turgutlu kaleme alıyor. Dizinin ilk bölümü 29 mart perşembe akşamı yayınlandıktan hemen sonra merak konusu olmayı başaran dizinin tekrarları da izleyemeyenler için çok önemli.

Avlu dizisi yayınlandıktan sonra tekrarı hakkında detaylı bilgilendirmeyi buradan ilginize sunacağız. Öncelikle Avlu dizisinin 1.bölüm tekrarı bu akşam saat 22.00’de yayında olacak. Daha sonra ise sırasıyla Cuma, Cumartesi ve Pazar akşamı yayında olacak. Buradan detaylı bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Avlu Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta yayınlanacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Avlu Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta yayınlanacak? (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 2 Nisan 2018