Avlu Final Kudret Öldü mü? Deniz Kudreti Öldürdü mü ? Final Özeti

Yeni sezonda yayınlanmayacak dizilerden bir tanesi de Avlu oldu. Yeterli reyting almasına rağmen devam etmeme kararı alan dizide Avlu final Kudret öldü mü ? İzleyemeyenler için Avlu final özeti neler oldu dizi nasıl bitti ?

Avlu Final Kudret Öldü mü? Deniz Kudreti Öldürdü mü ? Final Özeti

Demet Evgar’ın başrol oynadığı zaman zaman Azra ile git gel yaşasa da yine de en iyi arkadaşı ile birlikte başlattığı isyanda tüm dengeler değişti. Avlu final özeti niteliğinde fragmanını yayınladı. Daha öncesinden Deniz, Kudret’i bıçaklamıştı. 6 Yerinden bıçaklanmasına rağmen yine kalkan Kudret terör estirmişti. Deniz hayatının ve kızının intikamını oğlunu öldürerek aldığı geçmiş bölümlerden kalan tek eksik işi Kudret’i öldürmekti.

Avlu Final Kudret Öldümü

Avlu dizisi Final yapma kararı aldı. Kudret’in koğuşu ile Deniz’in bulunduğu koğuş arasında çıkan arbede sonucu birçok yaralanan oldu. Yabancı dizi senaryosundan bildiğimiz üzere Kudret ölüyor. Ancak nasıl öldüğünü bilemiyorduk. Daha önce Deniz’in bıçak darbeleri ile öldüğünü düşünmüştük ancak finali görmek Kudret’e nasip oldu. Deniz final bölümünde işini bu sefer şansa bırakmadı. Alet kullanmadan önce Kudret’in kolunu kırdı sonra boğazından sıktı. Nefesinin kesilmesi ile öldüğüne emin olduktan sonra üst kattan aşağı atarak temelli olarak Kudret’ten kurtuldu.

Avlu Final Özeti Nasıl Bitti

Olayı görenler ise şok oldu. Avlu final Kudret öldü mü diye merak edenlere artık rahatlamasını söyleyebiliriz. Dizi bitti ancak Kudret’in de ölümü ile bitti. Zerrin ise kurduğu planların içerisinde boğuldu. Suçlarını itiraf etti. Deniz Kudret’i öldürdü, iki koğuş arasında kimin kimin ile derdi var ise yüzleşme fırsatı bulduğu final bölümünü izlemeyi sakın kaçırmayın. Bu güne kadar izleyeceğiniz en güzel Avlu bölümü olacak. Baştan sonra diziye tamamı ile yakışır olarak çekilmiş. Avlu’nun Azra’sı ise artık dizi bitti saçlarımı kestireceğim yeni stil yapacağım diye sosyal medya hesabından final bölümünü teyit etti. Siz ne düşünüyorsunuz ? Final bölümünü beğendiniz mi dizi devam etmelimiydi tadında bırakılması doğru karar mı oldu ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Avlu Final Kudret Öldü mü? Deniz Kudreti Öldürdü mü ? Final Özeti (3 Yorum)

  1. Dizilerin saatleri çok uzun tutuluyor, oyunculara da, seyircilere de yazık…Bence diziler 9 ay sürmeli ve final yapmalı… Lütfen daha az şiddet, daha çok sevgi işlensin dizilerde…

  2. Dizi tadında bırakılmalı diye düşünüyorum..Zaten hep aynı olaylar kendini tekrar edip duruyordu 2.sezon..

Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2019