Avlu Heves Kimdir? Bilgileri Resimleri Oynadığı Diziler

Avlu Heves Kimdir? Bilgileri Resimleri Oynadığı Diziler... Avlu dizisi yeni sezonunda diziye yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Yeni katılan karakterler yeni suçlar cezalar hepsi yeni sezonda Avlu dizisi ile ekrana taşınıyor. Hapishanede hüküm giyen kadınların hayat öykülerini konu edinen dizi yayınlandığı ilk günden beri reytinglerde ilk sıraya oturmayı başardı. Bu sezon başlayan çoğu dizi hüsranla sonuçlanırken Avlu dizisi bu yargıları yıkarak reytinglere adını yazdırdı.

Avlu dizisine yeni katılan karakterin adı Heves. Heves uyuşturucu bağımlısı güzel bir genç kız. Heves’in güzelliğinden ve uyuşturucu zaafından yararlanmak isteyen kötü niyetli bir erkek yüzünden katil olur. Heves nefsi müdafaa yapmak ister ve kendini o kötü niyetli erkekten korumak ister.

Avlu Heves Kimdir Bilgileri ResimleriAma bu koruma işi cinayetle sonuçlanır. Kendine tecavüz etmek isteyen erkeği öldürdüğü için suçludur. Uyuşturucu etkisindeyken ve bağımlı olduğu için bilinçli cinayet işlemekten hapse düşer. Artık hapishanenin duvarlarına o da mahkumdur.

Heves hapishaneye girince kendini hangi tarafta bulacaktır. Azra’nın tarafından mı yoksa Deniz’in tarafında mı? Heves hapishaneye düşse de hala tek isteği uyuşturucudur çünkü bağımlıdır. Bu onu zayıf biri yapar ve içeride bunu kullanacak çok kişi vardır. Onun uyuşturucu bağımlılığını kullanarak ona istediklerini yaptıracaklar mı?

avlu dizisi heves bilgileri

Avlu dizisi yeni sezon tanıtımında Heves görüldü. Ancak Heves karakterini kimin oynayacağı henüz açıklanmadı. Avlu dizisinde güzelliğinin cezasını çekecek olan Heves’i kim oynasın istersiniz? Fragmanda yüzü görülmese de fiziğinden güzel olduğu belli zaten. Sizce bu güzel oyuncu kim olacaktır? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

AVLU DİZİSİNE YENİ SEZONDA DAHİL OLAN YENİ GİREN OYUNCULAR VE BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

avlu dizisi heves kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Avlu Heves Kimdir? Bilgileri Resimleri Oynadığı Diziler (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2018