Avlu Komiser Tolga Kimdir? Önceki Dizileri (Ushan Çakır)

Avlu Komiser Tolga Kimdir? Önceki Dizileri (Ushan Çakır). Avlu dizisi Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Avlu dizisi Limon Film imzası taşırken yönetmenliğini Yüksel Aksu Hülya Gezer ve Şafak Bal üstleniyor. Avlu dizisi senaryosunu da Özlem Havuzlu ve Ahmet Köseoğlu yazıyor. Avlu dizisi kadrosuna yeni isimler katarak hikayesini genişletiyor ve izleyicisinin beğenisine sunuyor.

Avlu dizisi son bölümünde neler olmuştu?  Avlu dizisinde Deniz Pelin’i koruma altına almıştır. Kudret ise torununu ararken diğer yandan da köstebek kim onu bulmaktadır. Avluya yeni gelen mahkum kimdir? Deniz şüphelenir. Zerrin Azra’nın avludan gitmesine suspus bakacak mı? Avlu dizisi yeni bölümünde olacakları paylaşırken katılan yeni oyuncu bilgilerini de sizlerle paylaşıyoruz.

Avlu dizisinde Tolga karakterini canlandıran oyuncu Ushan Çakır. Ushan Çakır Kimdir bilgileri sizlerle..  Ushan Çakır 1984 İzmir doğumludur. İzmir Karşıyaka’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Ushan Çakır’ın ilk oyunculuk deneyimi 2005 yılında rol aldığı Belalı Baldız dizisi oldu.

Ushan Çakır’ın rol aldığı diziler; Bir İstanbul Masalı, Belalı Baldız, Kuzey Rüzgarı, Gece Gündüz, Gece Gündüz, Leyla ile Mecnun, 20 Dakika, Kurt Seyit ve Şura, Kara Ekmek ve Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kara Yazı, Masum Değiliz. Ushan Çakır son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol aldı.

Ushan Çakır rol aldığı projeler ile birçok ödül sahibi oldu.  2014 yılında 5. Odessa Film Festivali En İyi Erkek Oyuncu ödülü aldı. Ushan Çakır en son 2016 yılında Afife Tiyatro Ödüllerini aldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.