Avlu Murat Öldü mü? (Kenan Ece) 40. Bölüm Neler Olacak Fragmanı Analizi Tüyoları

Avlu Murat Öldü mü? (Kenan Ece) 40. Bölüm Neler Olacak Fragmanı Analizi Tüyoları

25 Nisan Perşembe günü yayınlanan 39. Bölümde Avlu da Zerrin’in Murat’a kurduğu tuzağı hep beraber izledik. Avlu’nun Muratı Kenan Ece Öldü mü? Diziden Neden Ayrıldı? gibi sorular sorduğunuzu biliyoruz ve 40. bölümde neler olacak? Zerrin’in 39. bölümde “Elveda Sevgilim” demesiyle neyi kastetti ve Zerrin’in Murat’a ölmeden önce yaptığı itiraf Murat’ın karısı Nihal’i ben öldürdüm demesiyle bazı parçalar yerine oturuyor.

Avlu dizisi 39 bölümdür perşembe günler reytingleri ile hep zirvelerde olan bir dizi, dizinin ana karakterlerinden olan Murat’ın (Kenan Ece) diziden sezon sonu yaklaşırken ayrılması açıkçası bizi şaşırttı eve Murat öldü. Avlu dizisi Murat karakterine hayat veren Kenan Ece Kimdir? yazımız da detaylı bir şekilde Murat’ı incelemiştik buradan ulaşabilirsiniz.

Avlu Dizisi 39. Bölüm Analizi ve Özeti

39. bölümde Zerrin ile ilgili düşüncelerini Deniz’e itiraf eden Murat, aslında onları Zerrin’in dinlediğinden habersizlerdi. Avlu’nun şizofren karakteri Zerrin kendini sevdiğini zannettiği Murat’ın aslında onu sevmediğini öğrendiğinde deliye döndü.

Murat’ın bu itirafından sonraki sahnede Melis’in Oktay ile olan duygusal ilişkisi sahnelendi ve Melis’e bir mektup bırakan Oktay aşkını bir kez daha itiraf etti.

YENİ HABER >>>  Zalim İstanbul 14. Bölüm Özeti. 15. Bölüm Fragmanı

Deniz’in de 39. bölümde eski sevgilisinin ortaya çıkması ile yaşadığı duygusal git gel onu zorladı. Deniz’in eski sevgilisi olarak diziye katılan Oğuz rolündeki Ertan Saban kimdir konumuzdan Deniz’in eski sevgilisi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kenan Ece’ye anlamlı yorum yapan Demet Evgar’ın paylaşımı;

40. Bölümde Neler Olacak Fragman ve Tüyolar

02 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak olan 2. Sezon 40. bölümde Murat’ın ölümü ile yüzleşecek olan Zerrin nasıl bir yol izleyecek hep beraber göreceğiz. Deniz ve eski sevgilisinin hikayesini yeni bölümde çok fazla izlemeyeceğiz ve Oktay’ın da sezon sonuna doğru diziden ayrılması bekleniyor ve Melis 39. bölüm son sahnede Oktay’a ulaşamamıştı ve Zerrin’in adamı denizlere doğru bakıyordu. Murat gibi Oktay da diziden ayrılacak mı 40. bölümde bunları izleyeceğiz fragman eklenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2019