Avlu Oğuz Okan Kimdir? Detaylı Bilgileri (Ertan Saban)

Avlu Oğuz Okan Kimdir? Detaylı Bilgileri (Ertan Saban) Avlu dizisi başarılı bir şekilde Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ederken diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Avlu dizisi yayınlandığı ilk bölümden beri reytinglerde çok başarılı olmuş bir yapım.

Avlu dizisi yapımcılığını Limon Film – Hayri Aslan’ın üstlenirken yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu oturuyor. Avlu dizisi başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece ve Çağdaş Onur Öztürk paylaşıyor. Avlu dizisine yeni katılan oyuncu bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Avlu dizisi perşembe akşamları Star TV ekranlarında yayınlanıyor.

Avlu dizisine katılan son isim Ertan Saban. Ertan Saban son olarak Çiçero adlı filmde rol almıştı. Ertan Saban Avlu dizisinde Oğuz Okan karakterine hayat verecek. Avlu yeni bölümleriyle her perşembe Star’da yayınlanmaya devam ediyor. Ertan Saban dizi de Oğuz rolünü canlanacak. Oğuz Okan tahminimizce dizi de Deniz’in gençlik aşkını canlandıracak. Deniz bildiğimiz üzere dizisinin başrol oyuncusu Demet Evgar. Bu tahminimizin dayanağı da şöyle ki dizide geçmişe dönüş yani flashback sahnelerle oyuncuların gençlik hallerini 18 yaş hallerini görecekmişiz.

Avlu dizisi Oğuz Okan Kimdir Ertan Saban Bilgileri;

1977 Üsküp Makedonya doğumludur. Makedonya Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur.  Makedonya da oyunculuk yaptı sonrasında Türkiyeye geldi ve burada oyunculuğa devam etti. Ertan Saban’ın rol aldığı diziler; Sultan Makamı, Sağır Oda, Savcının Karısı, Elveda Rumeli dizilerinde rol aldı. Elveda Rumeli dizisindeki şivesi ve oyunculuğu ile tanındı. 2008 yapımı Gölgesizler ve Başka Semtin Çocukları isimli sinema filmlerinde rol aldı. Şimdi de Avlu dizisinde rol alacaktır.

Avlu Dizisi Deniz’in Sarıldığı Oğuz Ertan Saban Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Avlu dizisi 25 Nisan Perşembe akşamı 39. bölüm ile 20.00 da Star TV de yayınlanacak sezon sonuna haftalar kala Deniz’in fragman da sarılarak “Çok Özledim Seni” dediği Avlu ekibine yeni katılan Ertan Saban dizi de birinci ihtimal Deniz’in eski sevgilisi olacak çünkü baktığımız da göz renkleri ve göz tipleri Deniz ile kardeş gibi aynılar, Ertan Saban da Denize çok aradım seni sokaklarda hep seni aradım diyerek Deniz’e sarılıyor.

39. Bölüm Analizi tüyoları olarak sizlere Derya’nın hain olabileceğini Azra nın yeni bölüm ve yeni sezon ile alakalı güçlü bir duruşa sahip olacağını söyleyebiliriz. Dizinin 25 Nisan Perşembe günü 20.00 da yayınlanacak olan bölümünde diziye katılan Ertan Saban Hakkında da bilgiler vermek istiyoruz.

Avlu Dizisi Yeni Oyuncu Ertan Saban Kimdir?

1977 doğumlu Ertan Saban’ı izleyiciler Avlu da görünce akıllarına Ertan Saban’ın efsaneleşmiş dizisi Elveda Rumeli gelmiştir. Göçmen olan Ertan Saban Avlu dizisine sezon finali öncesi katıldı yeni sezon da olacak mı? yoksa konuk oyuncu olarak mı diziye dahil oldu bunlar herkesin merak ettiği sorular bu soruların cevaplarını 39. bölüm de bulacağımıza eminiz.

Avlu da Deniz’e Sarılarak Diziye Katılan Ertan Saban’ın Oynadığı Diziler

Ertan Saban tiyatro dan gelme bir oyuncu geçmişten günümüze en hit yapan tv dizileri, Sağır Oda, Elvada Rumeli, Gölgesizler, Bir Kadın Tanıdım, Sakarya Fırat, Hatasız Kul Olmaz, Sakarya Fırat gibi diziler de tanımıştık ancak en popüler hit yaptığı dizi reytingler de döneminde başarılı olan Elveda Rumeli Dizisidir.

Avlu 39. Bölüm Analizi ve 40. Bölüm Fragmanı

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.