Avlu Oğuz Okan Kimdir? Detaylı Bilgileri (Ertan Saban)

yorumsuz
284 izlendi

Avlu Oğuz Okan Kimdir? Detaylı Bilgileri (Ertan Saban) Avlu dizisi başarılı bir şekilde Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ederken diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Avlu dizisi yayınlandığı ilk bölümden beri reytinglerde çok başarılı olmuş bir yapım.

Avlu dizisi yapımcılığını Limon Film – Hayri Aslan’ın üstlenirken yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu oturuyor. Avlu dizisi başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece ve Çağdaş Onur Öztürk paylaşıyor. Avlu dizisine yeni katılan oyuncu bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Avlu dizisi perşembe akşamları Star TV ekranlarında yayınlanıyor.

Avlu dizisine katılan son isim Ertan Saban. Ertan Saban son olarak Çiçero adlı filmde rol almıştı. Ertan Saban Avlu dizisinde Oğuz Okan karakterine hayat verecek. Avlu yeni bölümleriyle her perşembe Star’da yayınlanmaya devam ediyor. Ertan Saban dizi de Oğuz rolünü canlanacak. Oğuz Okan tahminimizce dizi de Deniz’in gençlik aşkını canlandıracak. Deniz bildiğimiz üzere dizisinin başrol oyuncusu Demet Evgar. Bu tahminimizin dayanağı da şöyle ki dizide geçmişe dönüş yani flashback sahnelerle oyuncuların gençlik hallerini 18 yaş hallerini görecekmişiz.

Avlu dizisi Oğuz Okan Kimdir Ertan Saban Bilgileri;

1977 Üsküp Makedonya doğumludur. Makedonya Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur.  Makedonya da oyunculuk yaptı sonrasında Türkiyeye geldi ve burada oyunculuğa devam etti. Ertan Saban’ın rol aldığı diziler; Sultan Makamı, Sağır Oda, Savcının Karısı, Elveda Rumeli dizilerinde rol aldı. Elveda Rumeli dizisindeki şivesi ve oyunculuğu ile tanındı. 2008 yapımı Gölgesizler ve Başka Semtin Çocukları isimli sinema filmlerinde rol aldı. Şimdi de Avlu dizisinde rol alacaktır.

Bunu Gördün mü>>  TRT1 Yeni Dizisi Şampiyon Oyuncu Kadrosu ve Tüyoları, Tolgahan Sayışman Yeni Dizisi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 22 Mart 2019