Avlu Sinan Kimdir? Azranın Eğitmeni Yeni Oyuncu Kim (Gerçek Adı)

Perşembe akşamları star tv de ekrana gelen Avlu dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı. Star Tv’nin başarılı dizilerinden biri olan ve perşembe akşamları çok iyi izlenme oranları yakalayan Avlu’ya yeni bir oyuncu katıldı. Avlu dizisi Sinan Kimdir? Azranın Eğitmeni Yeni Oyuncu Sinan rolü Kim (Gerçek Adı) nedir gibi sorulara yanıt vereceğiz.

Avlu dizisinin en çok konuşulan karakteri olan ve en belirgin karakter olan Azra’yı eğiten bir eğitmen olarak diziye yeni gelen Sinan karakterinin kim olduğu merak konusu oldu. Yapımcılığını Limon Film-Hayri Aslan’ın üstlendiği Avlu dizisinin yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu oturuyor. Yeni oyuncu sinan ile birlikte başrollerini Demet Evgar,Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece ve Çağdaş Onur Öztürk’ün paylaştığı Avlu’ya ‘Sinan’ karakteriyle ‘Tuğrul Tülek’ dahil oldu.

Tuğrul Tülek Avlu dizisinde Azra karakterinin eğitmeni olarak karşımıza çıkacak. Tuğrul Tülek Sinan karakterini canlandırarak Azraya eğitmenlik yapacak ve oldukça merak edilen bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Tuğrul Tülek kimdir özel hayatına bakalım kısaca:

Tuğrul Tülek, 26 Eylül 1976 yılında doğmuş olan oyuncumuz 1999 yılında Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu. 2002 yılında Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde, sonrad Polonya da oyunculuk okulunda eğitim aldı. En belirgin dizisi 2013 yılında Behzat Ç. Ankara Yanıyor dizisinde aldığı rol olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version