Avlu Tünelin Sonunda Kim Var ?

Avlu Tünelin Sonunda Kim Var ?

Avlu 42. bölüm fragmanında yayınlanan avlu tünelin sonunda kim var sorusu merak ediliyor. Kaldıkları odadan var olduklarına inandıkları tüneli bulan kızlar özgürlüğün hayali ile bir an sevindiler. Tünele öncülük eden Azra tünelin sonunda birisinin hatta girdiğini gördüğü yerde fragman bitti. Peki ya Avlu tünelin sonunda kim var ? Şimdi neler olacak?

Yabancı bir dizinin Türkçe hali olan Avlu dizisini tahmin etmek kolay. Yabancı halinde tünelin sonunda hastanede Azra’yı ziyaret eden ve Deniz’i kaçırmak isteyen Oğuz bulunması gerekiyor. Ancak Türk versiyonu hikayesel olarak çok farklılıklar gösterse de Oğuz’un Deniz’i kaçırma planı hikaye ile örtüşüyor.

Tünel girişinde bulunan kızlar Azra’dan ses alamadıklarında panik hali oluşturdular. Azra ise tünelin sonundaki yolun açıldığını görünce neler olduğunu anlamaya çalıştı. Olayın bozulmaması için ses çıkartmaması bekleyen kızlardaki endişeleri arttırdı.

Bir diğer ihtimalde ise tünel sonunda Zerrin olabilme ihtimali de bulunuyor. Eğer Zerrin çıkar ise Azra’nın tünel kazıp kaçmaya çalışırken yakalanması diye tutanak tutturarak işleme koyacak bu da Azra için uzun süre hücre cezası anlamına gelecek. Şuan için tam bir kesinlik bulunmaz iken hapistekilerin bu tünel ile dışarıya çıkıp özgür hayat yaşamayacakları ise kesin. Avlu Tünelin sonunda kim var tahminlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşın.

Azra Tünelden Çıkabilecek mi?
Bu da bir ayrı konu. Ancak Avlu tünelin sonunda kim var sorusuna cevap olarak Oğuz yada Zerrin olduğu düşünülüyor. Merak içerisinde bırakan Avlu 42. bölüm fragmanını yayınladık. Tünelin giriş anı düşündükleri ve tünelin sonunda kim var hepsi sadece 2 dakikalık videonun içerisindeki gizemde.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2019