Avlu Zerrin Kimi Vuruyor? Kime Silah Doğrulttu 42. Bölüm

Avlu Zerrin Kimi Vuruyor? Kime Silah Doğrulttu 42. Bölüm

42. bölüm fragmanı “benimle birlikte gelecekler ödeyecekler” sözleri ile başladı. Sinirlerine hakim olamayan Avlu Zerrin kimi vuruyor ? Sinirlenerek silahını eline alan Zerrin kime silah doğrulttu vurdu mu ? gerçekten öldü mü Avlu 42. bölüm çok heyecanlı olacak.

Zerrin ölen kardeşinin intikamı için geldiği ceza evinde planlarını bir bir ilerletiyor. Zerrin çıkan isyan esnasında kardeşini öldüren kişinin Oktay olduğunu biliyor. Ancak müdürü olarak geldiği ceza evinde planları tam da istediği gibi gitmiyor. Öncelikle mahkum olan Kudret, Azra ve Deniz’i tekli hücrelere alıyor. Silahı ile hücrelerin bulunduğu alana giden Zerrin onu çeken kameraların farkında değildir. Kin ve nefret gözünü karartmıştır. Zerrin kimi vurdu ?

Avlu Zerrin Kimi Vurdu

Hücrelerde yatan mahkumlara benimle birlikte ödeyecekler sözleri ile yönelen Zerrin silahını çekmeden önce tek tek hepsinin hava deliklerinden nerede kimin kaldığını gözetler. Ancak bu durumda bir terslik olduğunu anlayan mahkumlar silah sesi ile irkilir. Bağrışlar orada kopar. Zerrin gerçekten öldürdü mü vurdu mu? Mahkumlardan gelen çığlıklar ile yankılanan ceza evinde yeni bir isyanın nedeni olarak görülür. Artık cezaevi müdür elinde silah ile adam tehdit edip vurabiliyor ise mahkumlar da rahat durmayacaktır. Hem haklarını korumak hem de yapılan bu haksızlığa karşı çıkmak için isyan başlatacaklar.

Avlu 42. bölüm öldümü cevap verip nidaları ile yankılanacak. Diziden ayrılan isim hangisi ? Merak içerisinde bırakan Avlu 42. bölüm fragmanını sizin için yayınladık. Ancak Zerrin için bu saatten sonra her şey daha zor olacak. İşin içerisine sadece mahkumlar değil yasal soruşturmalar da dahil olacak.

Avlu 42. bölüm için ilk gelen tüyolar arasında Kudret’in ve Azra’nın halen sıhhatinin yerinde olduğu bilgisine ulaştık. Demet Evgar’ın canlandırdığı Deniz ise Zerrin’in vurabileceği kişi ihtimali arasındaki ciddiyetini koruyor.

Avlu 42. bölüm Fragmanı izle

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.