Avlu Zerrin Tutuklanacak mı Tutuklandı mı? Suçunu İtiraf Edecek mi ? 43. Bölüm

Geçen bölüm başlayan isyan ile Savcı hapishane içerisinde soruşturma başlattı. İddianame mahkumlar tarafından geldi. Avlu Zerrin tutuklanacak mı? Savcı’nın kararı ne olacak, Zerrin suçunu itiraf edecek mi? İddianame sahibi Azra ve Deniz haklı bulunacak mı? Savcı patlamayı yapanı bulacak mı? Zerrin Tutuklandı mı… Avlu 43. bölüm patlamada kim yaralandı öldü mü durumu nedir?

Avlu Zerrin Tutuklanacak mı Tutuklandı mı Suçunu İtiraf Edecek mi 43. Bölüm

Sezon finaline yaklaşan Avlu 43. bölüm itibari ile yine çok konuşulacak. Ceza evinde çıkan isyanın tek amacı müdür Zerrin’in yaptıklarını savcıya gösterebilmek ve gereken cezayı Zerrin’e verebilmekti. 43. bölüm fragmanı yayınlanması ile gözlerimizi senaryodan gelecek tüyolara çevirdik. Ceza evine gelen savcı Zerrin’i tutuklar. Mahkeme heyeti ceza evi içerisinde kurulur. Mahkumların iddianamesi Zerrin’e okunur. Ellerinin bağı çözülerek huzura alınan müdür Zerrin’in savunmasına geçilir. Tam o sırada sorulan soruya Zerrin ben yaptım diyerek suçunu itiraf eder.

Avlu 43. bölüm patlama ve isyan

Zerrin ne ceza alacak. Yeni cezaevi müdürü kim olacak ?

Savcı tarafından müzakere sonucu kuvvetli suç işleme şüphesinin varlığı ve şuç işleme içgüdüsünün devam etmesi nedenleri doğabileceği dolayısı ile Avlu Zerrin 43. bölümde tutuklanmasına, Cezaevi müdürlük görevinin askıya alınarak yerine refakat edecek birisinin re-sen seçilmesine karar verilmiştir der.

Avlu 43. bölüm deniz

Duruma sevinen Azra Kaya ve Deniz’in baş rollerinde olduğu isyandan dolayı ise ayrı iddianame hazırlanır. Özet olarak Deniz ve Azra Kaya’yı kamu görevinin engellenmesi, halkı örgütleme ve örgüt ile birlikte hareket etme isyan çıkarma suçlarından soruşturma başlatılır. Azra ve Deniz ne ceza alacak henüz belli değil ancak Zerrin’in de cezası kurtulmayacağı kesin gibi görülüyor.

Avlu 43. bölüm patlamada kim yaralandı

Askerlerin etrafını sarıp ipler ile içerisine girdiği cezaevi operasyonunda içeride neler oldu. Savcı’yı rehin mi aldılar ? Neden askerlere dikkatli olun içeride Cumhuriyet Savcısı var diyerek uyarı geldi ? Patlamadan yaralanan sakatlanan kim diziden ayrılacak oyuncular 23 mayıs sezon finali öncesinde belli oldu. Yeni sezona dahil olmayacak isimlerden patlama ve isyan anında ölen kim ? Kulislerden gelen 43. bölüm tüyolarını alakalı konumuzdan okuyunuz. Avlu Zerrin Tutuklanacak mı Tutuklandı mı işte ilk tüyo? Patlama anı ve patlamada kim yaralandı durumu nasıl kim öldü kim kaldı…

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.