Avlu Zerrin’in Peşindeki Adamlar Kim 42. Bölüm

Avlu 41. bölümde Zerrin’i takip eden araç tuzağa düşürmüş ve aracı ile birlikte uçurumdan atılmasını sağlamıştı. Peki ya hapishane müdürü Avlu Zerrin’in peşindeki adamlar kim 42. bölüm de Zerrin ne yapacak ? Azra hapishane yönetimini nasıl ele geçirdi amacı ne? Azra Zerrinin planlarını savcıya anlatabilecek mi?

Demet Evgar’ın başrol oynadığı yabancı bir dizinin Türkçeleştirilmiş senaryosu ile reyting rekortmeni olmaya devam ediyor. En son Avlu 41. bölümde Zerrin aracı ile birlikte beşindeki adamları atlatmaya çalışırken plana dahil olmuş ve uçurumdan yuvarlanmıştı. Aracı hurdaya dönen Zerrin öldü mü ? Soruları sorulur iken Avlu 42. bölüm fragmanında takım elbisesi ile arabanın yanında sapa sağlim çıktığını gördük.

Diğer yandan ise Azra tünelin sonunda Oğuz olduğunu öğreneceği 42. Bölümde artık çıkış yolunu elinde tutarken diğer yandan ise Zerrin’in yokluğunda ayaklanma çıkartmış ve yönetimi ele geçirmiştir. Şimdi ise davasında haklı ancak yaptıklarının suç olduğu bu bölümce anonsu ile hapishane ayaklanacak. Tüm yönetim artık bende ben Azra Kaya diye anons geçiyor. Bundan sonra tek temennisi ise hapishane müdürünün yaptıkları karşısında yargılanmasını sağlamak. Azra şuan Zerrin’in peşindeki adamları bilmiyor. Dizi her ne kadar dizi Azra tarafından yapılıyor gibi gösterse de Zerrin’in peşindeki adamlar aslında çok farklı.

Son bölümde Zerrin ile Kudret iş birliği yağmış Azra’nın üzerine suç bırakmaya çalışmışlardı. Ancak Kudret aynı zamanda Zerrin’in de kuyusunu kazmaktadır. Zerrin’in peşindeki adamlar Kudret tarafından tutuldu. Zaten dizi takipçileri iyi bilir ki Azra’nın dışarıda böyle bir gücü bulunmamaktadır. Tek dış güce sahip ola Kudret’ten başkasının Zerrin’i öldürme planı yapmasını düşünmek mantıksız olur.

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.