Ay ve Güneş Dizisi Oyuncuları Haberleri Konusu (Bir Garip Aşk Uyarlaması)

Hani derler ya coştu bir kere durulmaz artık diye, o hesap Es Film yapım şirketi de bu yeni sezonda 2018-2019 da adeta coştu ve dur durak bilmeden yeni dizi ve programlara yöneldi. Daha önce Filinta,İsimsizler ve Payitaht Abdülhamid gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen Es Filmin son dizisi uyarlama olacak ve adı Ay ve Güneş olarak belirlendi.

Ay ve Güneş Dizisi dizisi yeni bir uyarlama olacak ve önümüzdeki günlerde dizi ile ilgili hazırlıklara Es Film hemen başlıyor. Yeni sezonda servis edilmek üzere Ay ve Güneş Dizisinin bir an evvel oyuncu kadrosunun belirlenmesi ve diziye dahil olacak oyuncuların seçilmesi için cast çalışmaları yapılmaya başlandı bile.. Ay ve Güneş Dizisi oyuncuları başrollerde kimlerin olacağı kesinleştikçe sizlere yazacağız.

Ay ve Güneş Dizisi  Haberleri:  Daha önce Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve oldukça sevilip büyük hayran kitleleri ortaya çıkaran Hint dizisi Bir Garip Aşk (Iss Pyaar) ‘ın yayın haklarını eline alan Es Film benzer bir diziyi ortaya koyarak Türk dizi sektörüne kazandırmak istiyor. Ay ve Güneş Dizisi işte Bir Garip aşk dizisinin Türk versiyonu olacak. Bu diziyi Eda Tezcan ve Feraye Şahin’e uyarlatıyor Es Film ve hemen oyuncu seçmelerine başlayacak..

Ay ve Güneş Dizisi oyuncuları konusuDaha önce Bir Garip Aşk kanal 7 de yayınlanmış ve oldukça sevilen dizi reytingleri zorlamıştı. Yeni uyarlanacak olan Ay ve Güneş Dizisinin Hangi kanalda yayınlanacağı belli değil şimdilik. Ancak bir çok dizisi final yapan Fox tv de veya show tv de ekrana gelebilir Ay ve Güneş Dizisi.. Zamanla hangi kanalda ve ne zaman başlayacağını sizlere duyuracağız yeni dizi Ay ve Güneş’in..

Bir Garip Aşk Uyarlaması Ay ve Güneş Dizisi Hakkında bilgiler:

Yeni sezonda Es filmin hazırlayacağı ve oldukça güzel bir aşk öyküsünün konu edindiği Ay ve Güneş Hint sinemasının ülkemize bir kazancı olarak görülebilir. Arnav ve Kuşhinin ölümsüz aşkını konu edinen Bir Garip Aşk dizisi çok sevilip tutulmuş ve ardından yıllarca merak edilen Hint dizi furyası başlamıştı. Kültürel ve sosyal olarak ülkemize benzeyen Hint dizileri kanal 7 de yayınlanmış ve çok sevilmişti. Tutkulu bir aşk hikayesini anlatan Bir Garip Aşk dizisi Hindistan’da 2011’de yayına girerek 398 bölüm yayınlanmış, Bir Garip Aşk dizisinin erkek başrol yıldızı Barun Sobti 2016’da ülkemizi ziyaret etmişti.

Bir Garip Aşk Uyarlaması Ay ve Güneş Dizisi ne zaman hangi kanalda

Bakalım yeni dizi Ay ve Güneş Dizisi Konusu ve Özeti ile nasıl bir tepki bulacak sevilecek mi yoksa orjinalini tutmaz diye ilgi görmeyecek mi zamanla öğreneceğiz.. Ay ve Güneş Dizisine dair tüm Haberleri  dizi ile ilgili gelişmeleri Konusu ve Özeti hakkında merak edilen herşeyi sizlere yazmaya devam edeceğiz. Bir Garip Aşk Uyarlaması olan Ay ve Güneş Dizisi için dizihaberi.tv sitemizi takip edin lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ay ve Güneş Dizisi Oyuncuları Haberleri Konusu (Bir Garip Aşk Uyarlaması) (22 Yorum)

 1. siz ne yapiyorsunuz bu dizi asla bir garip aşkın yerini tutamaz arnav ve khushinin yerini baska hiç kimse alamaz

 2. Keşke yalancı baharın da Türkçe versiyonunu da yapsalar hatta ikimizin yerinenin de onlar kadar başarılı olamasalarsa

 3. arnav ve kuşi taklidi yapacak kadroya ve yönetecek kişiye sesleniyorum hiç birşeyin aslı taklidiyle bir yere varamaz zaten aklınıza şaşırıyorum TÜRK MİLLETİ taklitleri sevmez bunun yerine arnav ve kuşiyi bir araya getirip yeni dizi çekilmesini sağlayalım

 4. Bir garip aşk dizisini ben çok az izledim.. Hatta belki bir belki iki bölüm..
  Güzel bir dizi gibi geldi bana, ancak erkek karakterin yine bayan karaktere baya bir zorluk yaşattığını hatırlıyorum..
  Sinir bozucu bir durum fakat, yinede saf aşk oluşu, izleyicilerin dikkatini çekecektir diye düşünüyorum..

  • Hayırlı geceler tatlı uykular rüyalar duygulu kızım… Ben Bir Garip Aşkı.. Neten alt yazı olarak izledim ve saflığın dürüstlüğün yılmadan mucadeleci bir genç kız.. Konusu.. Ve aşka inanmayan despot bir erkeğin. Kabullenmediği aşkına yenilmesi.. Fakat çoğunlukla orjineline pek benzemiyor izedğşm diziler. Yinede ekmek kapısı bir insanın BAŞARILAR.

 5. dizinin kaderi kuhsi karakterini oynayacak oyuncuya bagli oyuncu kuhsiyi yansitmasi lazim tip ayni olmak zorunda degil karakteri yansitmak onemli kiz ekran basindakileri guldurmeyi basarmali

 6. kuhsiyi oynamak her yigitin harci olamaz o karakter icin cok iyi bir oyuncu olmasi lazim kuhsi ayni sahnede hem aglayip gulen bir karakter

 7. Serkan Çayoğlu olmaz!Adam yakışıklı ama ciddi rol ona yakışmıyor çünki Serkanın gözünün içi gülüyor.Lütfen olmasın.Arnav -Erkan Meriç o olmasa bari Burak Sevinç olsun.Kushi konusunda arkadaşlara katılıyorum Pınar Deniz olsun.Özge Gürel,Elçin Sangu falan olmasın güzel kız olsun.

 8. Arnav -Kaan Urgancıoğlu,Erkan Meriç,Gökhan Alkan bunlarda biri olsun Kishide Pınar Deniz olsun .Muhteşem ötesi olur.

 9. arnav sen bir kızın duygularından ne anlarsın be gavur allah seni kahretsin sen de o kız gibi intihar et hemi seni oyuncu yapanın ne diyim yani

Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2018