Ay ve Güneş Dizisi Oyuncuları Haberleri Konusu (Bir Garip Aşk Uyarlaması)

5 yorum
172 izlendi

Hani derler ya coştu bir kere durulmaz artık diye, o hesap Es Film yapım şirketi de bu yeni sezonda 2018-2019 da adeta coştu ve dur durak bilmeden yeni dizi ve programlara yöneldi. Daha önce Filinta,İsimsizler ve Payitaht Abdülhamid gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen Es Filmin son dizisi uyarlama olacak ve adı Ay ve Güneş olarak belirlendi.

Ay ve Güneş Dizisi dizisi yeni bir uyarlama olacak ve önümüzdeki günlerde dizi ile ilgili hazırlıklara Es Film hemen başlıyor. Yeni sezonda servis edilmek üzere Ay ve Güneş Dizisinin bir an evvel oyuncu kadrosunun belirlenmesi ve diziye dahil olacak oyuncuların seçilmesi için cast çalışmaları yapılmaya başlandı bile.. Ay ve Güneş Dizisi oyuncuları başrollerde kimlerin olacağı kesinleştikçe sizlere yazacağız.

Ay ve Güneş Dizisi  Haberleri:  Daha önce Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve oldukça sevilip büyük hayran kitleleri ortaya çıkaran Hint dizisi Bir Garip Aşk (Iss Pyaar) ‘ın yayın haklarını eline alan Es Film benzer bir diziyi ortaya koyarak Türk dizi sektörüne kazandırmak istiyor. Ay ve Güneş Dizisi işte Bir Garip aşk dizisinin Türk versiyonu olacak. Bu diziyi Eda Tezcan ve Feraye Şahin’e uyarlatıyor Es Film ve hemen oyuncu seçmelerine başlayacak..

Bunu Gördün mü>>  Diriliş Ertuğrul Kesin Final Tarihi Açıklandı 2019

Ay ve Güneş Dizisi oyuncuları konusuDaha önce Bir Garip Aşk kanal 7 de yayınlanmış ve oldukça sevilen dizi reytingleri zorlamıştı. Yeni uyarlanacak olan Ay ve Güneş Dizisinin Hangi kanalda yayınlanacağı belli değil şimdilik. Ancak bir çok dizisi final yapan Fox tv de veya show tv de ekrana gelebilir Ay ve Güneş Dizisi.. Zamanla hangi kanalda ve ne zaman başlayacağını sizlere duyuracağız yeni dizi Ay ve Güneş’in..

Bir Garip Aşk Uyarlaması Ay ve Güneş Dizisi Hakkında bilgiler:

Yeni sezonda Es filmin hazırlayacağı ve oldukça güzel bir aşk öyküsünün konu edindiği Ay ve Güneş Hint sinemasının ülkemize bir kazancı olarak görülebilir. Arnav ve Kuşhinin ölümsüz aşkını konu edinen Bir Garip Aşk dizisi çok sevilip tutulmuş ve ardından yıllarca merak edilen Hint dizi furyası başlamıştı. Kültürel ve sosyal olarak ülkemize benzeyen Hint dizileri kanal 7 de yayınlanmış ve çok sevilmişti. Tutkulu bir aşk hikayesini anlatan Bir Garip Aşk dizisi Hindistan’da 2011’de yayına girerek 398 bölüm yayınlanmış, Bir Garip Aşk dizisinin erkek başrol yıldızı Barun Sobti 2016’da ülkemizi ziyaret etmişti.

Bir Garip Aşk Uyarlaması Ay ve Güneş Dizisi ne zaman hangi kanalda

Bakalım yeni dizi Ay ve Güneş Dizisi Konusu ve Özeti ile nasıl bir tepki bulacak sevilecek mi yoksa orjinalini tutmaz diye ilgi görmeyecek mi zamanla öğreneceğiz.. Ay ve Güneş Dizisine dair tüm Haberleri  dizi ile ilgili gelişmeleri Konusu ve Özeti hakkında merak edilen herşeyi sizlere yazmaya devam edeceğiz. Bir Garip Aşk Uyarlaması olan Ay ve Güneş Dizisi için dizihaberi.tv sitemizi takip edin lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ay ve Güneş Dizisi Oyuncuları Haberleri Konusu (Bir Garip Aşk Uyarlaması) (5 Yorum)

  1. arnav sen bir kızın duygularından ne anlarsın be gavur allah seni kahretsin sen de o kız gibi intihar et hemi seni oyuncu yapanın ne diyim yani

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2018