Aybüke Pusat Furkan Andıç Gerçekte Sevgilimi ?

Her Yerde Sen baş rol oyuncuları Aybüke Pusat Furkan Andıç gerçekte sevgili mi? Sosyal medyada yayılan haberleri dizi seti de doğruluyor. Peki Aybüke Pusat ile Furkan Andıç arasında aşk var mı?

Aybüke Pusat Furkan Andıç Gerçekte Sevgilimi ?

Aybüke Pusat ve Furkan Andıç Sevgili Mi?

Her Yerde Sen oyuncuları dizi içerisinde romantik yaklaşımları ile ekran başındakileri etkiliyor. Dizi seti dışında ise gerçek sevgililer mi ? Çekik gözleri ve pürüzsüz cildi ile dikkat çeken Aybüke Hanım set dışında sık sık görüştüğü Furkan Bey ile sevgili olduğunu kabul etmiyor. Sadece yakın arkadaşız dese de öğle yemeklerine kadar birlikte yemeleri dizi setinde birbirlerini sürekli izlemeleri dikkat çekiyor. Çekim aralarında sarılmaları ikili arasında aşk mı var diye sormadan edemiyor.

Aybüke Pusat ve Furkan Andıç Sevgili Mi?

Aybüke Pusat ve Furkan Andıç Arasında Bir Şey Var Mı?

İkili arasında arkadaştan öte bir yakınlaşma olduğu gerçek. Ancak ikisi de şuan gerçek hayatta sevgili yolunda ilerliyorlar. Belki de aralarında gerçek aşk var ancak gizliyorlar. Kulislerdeki haberleri izlemeye devam ediyoruz. Aralarında aşk başladığında sizlerle hemen paylaşacağız.

Aybüke Pusat ve Furkan Andıç Arasında Bir Şey Var Mı?

Aybüke Pusat

1,74 m boyunda Türkiye güzeli seçilmiştir. 25 Şubat 1995 Ankara doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü’nden kep atarak lisansını eline almıştır. Esnek ve fit vücudu ile Her Yerde Sen oyuncuları arasında baş rol oynamaktadır. Gerçek hayatta kalbim boş dedikten sonra set arkadaşı Furkan Andıç ile dizi dışında ilişkisi başlamıştır.

Aybüke Pusat

Furkan Andıç

4 Nisan 1990 doğumlu genç oyuncu 29 yaşındadır. Varlıklı bir ailenin oğludur. Üniversiteyi Ukrayna Kiev’de bitirmiştir. Ekonomi diploması ile ülkeye kesin dönüş yapan Furkan Bey dikkat çekici yakışıklılığı ile oyunculuk alanına adım atmıştır. 1,90m boyu ile genç kızların gözdesi olarak Her Yerde Sen oyuncuları arasındadır. Dizi seti arkadaşı Aybüke Pusat ile dizi dışı yakınlaşması aralarında bir aşkın başlangıcı olarak kabul ediliyor.

Furkan Andıç

Her Yerde Sen baş rol oyuncuları arasında bulunan Aybüke Pusat ve Furkan Andıç gerçekte sevgililer mi? Siz ikili hakkında ne düşünüyorsunuz gerçek hayatta sevgili olmalarını destekler miydiniz?

Her Yerde Sen Furkan Andıç Aybüke Pusat Gerçekte Sevgili mi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aybüke Pusat Furkan Andıç Gerçekte Sevgilimi ? (8 Yorum)

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2019