Aybüke Pusat Yeni Sezonda Hangi Dizide Kiminle Başrolde Oynayacak?

Söz dizisindeki başarılı rolüyle adından sıkça söz ettiren Aybüke Pusat Yeni Sezonda Hangi Diziyle karşımıza gelecek hangi dizinin başrolünde hangi oyuncu ile birlikte olacak şimdiden merak konusu oldu. Sevimli oyuncu Söz dizisinin sezon finalinden sonra tatil için Japonyaya gitmişti. Bu tatilinden dönen ünlü oyuncu Aybüke Pusat yei sezonda yeniden ekranda farklı bir dizi ile olacağını duyurdu.

Aybüke Pusat önceki gün Levent’te bir erkek arkadaşıyla objektife takıldı. Kendisine sorulan yeni dizi sorularına yanıt veren Aybüke Söz dizisi ile büyük bir çıkış yakalamış ve oldukça güzel bir rolle insanların gönlüne taht kurmuştu.. Peki son gelişmelerden sonra Aybüke Pusat Yeni Sezonda Hangi Dizide yer alacak 2018-2019 yeni sezonda Kiminle Başrolde Oynayacak?

2018-2019 da Yeni sezonda yeni bir dizide rol alacağını belirten Aybüke Pusat, “İzleyenleri hayal kırıklığına uğratmayacak bir rol seçtim” diye konuştu. Aybüke Pusat Yeni Sezondaki dizisi henüz belli olmasa da çok yakında çalışmalara başlayacak olan güzel oyuncu tanıtım fragmanı ile Pusat çok yakında tv de yeni dizisi ile karşımıza çıkacak.

Aybüke Pusat sezon finalinin ardından Star tv de yayınlanan Söz dizisinden ayrılmıştı. Aybüke Pusat Yeni Sezonda Hangi Dizide Kiminle Başrolde Oynayacak? sorusuna çok yakında daha net bir cevap vereceğiz. Yeni kanalı ve dizisi belli olur olmaz Aybüke Pusat hakkında daha detaylı bilgileri buraya yazacağız..

2014 yılı Miss Turkey üçüncüsü olan ve daha sonra Medcezir,O Hayat Benim ve son olarak Star Tv’de yayınlanan Söz gibi dizilerde yer alan Aybüke Pusat yeni sezon için bir projeye evet dedi.
Söz dizisinin sezon finali bölümünde ölerek diziye veda eden Aybüke Pusat yeni projesi için şöyle konuştu: “İzleyenleri hayal kırıklığına uğratmayacak bir rol seçtim” diyerek yeni dizi müjdesini vermiş oldu.

Not: Söz Sezon Finalinde Aybuke Pusat’in Canlandırdığı Bahar Karakterin Ölümü Kafa Karıştırmıştı.
Bir Çok Seyirci Bunun Ters Köşe Olduğunu Söylemişti, Fakat Bugün Ajanstan Açıklama Geldi!

Aybuke Pusat Resmi Olarak Diziden Ayrılmıştır ve Yeni Sezonda Başka Bir Diziyle Ekranda Olacaktır.
Aybuke Pusat yeni dizisi nedir yeni sezonda hangi kanalda

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Haziran 2018