Ayça Ayşin Turan 2019-2020 Yeni Sezon Yeni Dizisi Nedir, Kiminle Baş rolde?

Ayça Ayşin Turan 2019-2020 sezonunda hangi dizide oynayacak yeni dizisi ne olacak kiminle baş rolde oynayacak gibi meraklı soruları sizler için araştırdık ve merak edenlerin bilgisine sunmayı istedik. Geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında yayınlanan Meryem dizisinde başrol oynayan Ayça Ayşin Turan oldukça beğenilmiş ve canlandırdığı Meryem karakteri ile özdeşleşmişti. Daha sonra Hakan muhafız isimli netflix dizisinde oynayan Ayça Ayşin Turan bu dizide sadece 1 sezon oynayacağını ve daha sonra yayınlanacak olan 2. ve 3. sezonda yer almayacağını açıkladı.

Ayça Ayşin Turan 2019-2020 Yeni Sezon Yeni Dizisi NedirAyça Ayşin Turan netflix dizisi Hakan muhafız da Çağatay Ulusoy ile birlikte başrolleri paylaşıyordu ancak oyuncudan gelen ayrılık haberi akıllara Ayça Ayşin Turan yeni bir dizi ile mi anlaştı yapımcıların kendisi ile görüştüğünü ve dizi çekme teklifini ilettiğini daha önce sizlere sunmuştuk. Büyük ihtimalle yeni bir dizi için başrol teklifi alan ve Türkiye’de daha çok izleyiciye ulaşmayı hedefleyen Ayça Ayşin Turan büyük ihtimalle 2019-2020 sezonunda özel kanallarından birinde baş rolde izleyeceğiz. Meryem dizisi ile herkesin adını öğrendiği ve daha sonra çeşitli sunuculuk ve dizilerin başrollerinde adını sıkça duyduğumuz güzel oyuncu yeni sezonda da yine göz önünde olacak gibi görünüyor.

Ayça Ayşin Turan 2019-2020 Yeni Sezon hangi dizideAyça Ayşin Turan yer almış olduğu projeler de oldukça sevilen ve adından sıkça bahsedilen bir oyuncu olmanın yanı sıra dünya çapında bir tv internet projesi olan netflix platformunun ilk Türk dizisi olan Hakan muhafız isimli yapımda Çağatay Ulusoy ile birlikte oynayan Ayça Ayşin Turan özellikle son dizisinde sevi… sahneleri ile dikkatleri üzerine çekmiş bu yüzden de Ayça Ayşin Turan kimdir nerelidir kaç yaşındadır gerçek adı soyadı nedir yaşı boyu kilosu gibi konular oldukça merak edilmeye başlamıştır. Biz de burada detaylarıyla oyuncu hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Ayça Ayşin Turan 2019-2020 Yeni dizide Kiminle Baş roldeAyça Ayşin Turan dizi ve film sektöründeki ilk kariyeri olan Dinle Sevgili isimli dizi ile başlayan güzel oyuncu en son olarak dünya çapında yayın yapan netflix platformunda Çağatay Ulusoy ile birlikte ilk Türk dizisi olan Hakan muhafız da rol aldı. Peki bu başarılı ve güzel oyuncumuzun hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. işte Ayça Ayşin Turan hakkında kısaca hayat hikayesi:

AYÇA AYŞİN TURAN KİMDİR?
Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992 Tarihinde Sinop’ta doğdu. İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde üniversite eğitimine devam eden oyuncu pek çok dizide rol almıştır. Rol aldığı diziler de genellikle oldukça iyi işler çıkaran ve oyunculuk kabiliyetini gösteren güzel oyuncu Gazanfer Özcan tiyatrosunda en önemli eğitimler almış ve kendisine yetiştirerek burada eğitim almıştır.Ayça Ayşin Turan yeni dizide Kiminle Baş rolde

İlk kez bir televizyon dizisinde 2011 yılında Dinle Sevgili isimli dizide “Gülfem” rolüyle karşımıza çıkan güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan asıl çıkışını ise Karagül dizisindeki “Ada” rolüyle yapmıştır. Ayça Ayşin Turanın İlk sinema filmi, 2015’te Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaşmış olduğumu“Sevimli Tehlike” filmidir.
Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrolünde oynadığı “Meryem” dizisinde ise ilk baş rolünü oynadı. Güzel oyuncu son olarak The Protector” (Hakan: Muhafız) isimli projede yer aldı.

Ayça Ayşin Turan 2019-2020 resimleriAyça Ayşin Turan 2019-2020 sezonunda yeni bir dizi ile karşımıza çıkmasını tahmin ediyoruz. Özellikle Hakan muhafız dizisinde 2. ve üçüncü sezonlarda yer almayacağını açıklaması ile birlikte Türkiye’de çok önemli bir dizide başrol teklifi geldiğini açıklamasa da kısa bir süre sonra yeni dizisiyle adının çıkacağını şimdiden söyleyebiliriz. Ayça Ayşin Turan yeni sezonda yeni dizisi ile kısa bir süre sonra adı geçmeye başlayacağı zaman biz de buradan sizlere bu konu hakkında detaylı bilgilendirme yapacağız. Siz Ayça Ayşin Turan hakkında neler düşünüyorsunuz oyunculuğunu beğeniyor musunuz, oynamış olduğu dizilerdeki karakterlerini beğendiniz mi 2019-2020 yıllarında Yeni bir dizide Ayça Ayşin Turan’ı görmek ister misiniz? Bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ayça Ayşin Turan 2019-2020 Yeni Sezon Yeni Dizisi Nedir, Kiminle Baş rolde? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2019