Ayhan Sicimoğlu Kimdir? Ayhan Sicimoğlu ile Renkler Sunucusu (Kanal D)

Kanal D ekranlarında yepyeni bir gezi programı başlıyor. 2019 yılında Kanal D diziler konusunda çok fazla yüzü gülmedi ve dizileri bir bir erken final yapmaya başladı. Kanal D ekranlarında dizilerin yüzü gülmedi ve yeni bir gezi programı başlıyor bakalım reyting alabilecek mi izlenecek mi, bizler de merak ediyoruz. Kanal D ekranlarında yeni başlayacak gezi programının adı Ayhan Sicimoğlu ile renkler programı oldu.

Ayhan Sicimoğlu ile Renkler Sunucusu (Kanal D)

Ayhan Sicimoğlu kimdir Kanal D ekranlarında gezi programı sunacak olan Ayhan Sicimoğlu ile renkler programı tüm dünyayı gezecek ve gezdiği yerlerin inançları hakkında lezzetleri hakkında gezilecek görülecek yerler hakkında bilgiler verip o yerin tarihi bilgilerini izleyenlere aktarmaya çalışacak olan Ayhan Sicimoğlu bakalım Kanal D ekranlarında yeni programı Ayhan Sicimoğlu ile renkler izlenecek mi tutulacak mı izleyici beğenecek bizler de çok merak ediyoruz.Ayhan Sicimoğlu Kimdir

Gelecek haftalarda Kanal D ekranlarında başlayacak olan Ayhan Sicimoğlu ile renkler programında tam bir gezi programı olacağını tahmin ediyoruz ve Dünyanın değişik yerlerini, gezilecek görülecek ve turistik mekanların izleyenlere tanıtılacağı bu yeni gezi programında Ayhan Sicimoğlu da sunucu olarak ve tatlı diliyle hem de meraklı gözlerle izlemeye devam edecek izleyenler.

 Ayhan Sicimoğlu ile Renkler Sunucusu Ayhan Sicimoğlu Kimdir (Kanal D)

Ayhan Sicimoğlu ile renkler programında sunuculuk yapan Ayhan Sicimoğlu kimdir Ayhan Sicimoğlu daha önce hangi program veya yarışmaları sundu gibi merak edilenleri sizlere sunmak istiyoruz ve Ayhan Sicimoğlu hakkında detaylı bilgileri sizlere yazmak istiyorum. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Ayhan Sicimoğlu ile renkler programında tüm dünyanın gezilecek görülecek yerleri tanıtılırken sunucusu Ayhan Sicimoğlu kimdir kısaca bilgi verelim:

Ayhan Sicimoğlu 25 Ağustos 1950 tarihinde Niğde’de doğmuş Kayserili bir ailenin oğludur. Kayseri Talas’taki Amerikan Koleji’nde ortaokul okuduktan sonra Tarsus Amerikan Kolejinde lise öğrenimini yapmış daha sonra Hacettepe Üniversitesi’nde temel bilimler fakültesinde ekonomi eğitimi almıştır. üniversiteden sonra fotoğraf film bölümlerinde okumak için İngiltere’ye daha sonra da İtalya’ya gitmiştir. 1981 yılında ise Amerika’ya yerleşmiş New York şehrinde yaşamaya başlamıştır.

Mazhar Fuat Özkan üçlüsünün ilk aşamasında grupta yer almış ancak daha sonra kendi başına yol almaya başlayan Ayhan Sicimoğlu daha sonra tekstil işinde bir süre görev almıştır. Son yıllarda çeşitli televizyon kanallarında Ayhan Sicimoğlu ile renkler adlı gezi kültür programı turneye başlamış ve Bloomberg Tv kanalında bir süre programı ekrana gelmiştir. Ayhan Sicimoğlu İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve Portekizce konuşabilmektedir.

Not: Daha önce Bloomberg HT ekranlarında yayınlanan Ayhan Sicimoğlu ile renkler programı Kanal D’ye transfer olmuş oldu. Bloomberg HT den Kanal D ekranlarına transfer olan Ayhan Sicimoğlu ile renkler programı Türkiye’den ve dünyadan güzel mekanları ilginç konuları Türk ve dünya mutfağından örnekleri tarihi ve kültürel zenginlikleri ve birbirinden farklı müzikleri hocası hayatın bütün renklerini Ayhan Sicimoğlu ile kendine özgü bakış açısı ve kaliteli görüntüleriyle Kanal D izleyenleri izlemeye devam edecek.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.