Ayhan Taş Türk Malı Dizisinde Yeni Sezonda Üç Kağıtçı Emlakçı Rolünde Güldürecek

Türk Malı dizisi yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Yeni sezon için yeni güldürgeçler arayan dizi yapımcısının son kozu Ayhan Taş oldu. Ayhan Taş Türk malı dizisinden önce rol aldığı Kardeş payı dizisinde oldukça popüler olmuş ve izleyenleri kahkahaya boğmuştu çok defa..

2017-2018 yeni sezonunda yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan Türk Malı dizisi 7. bölümünün çekimleri ay sonunda başlayacak. “Türk Malı”, pazar akşamları kalığı yerden devam edecek ve reyting mücadelesinde Kanal D’nin “Çocuklar Duymasın” dizisine karşı yarışacak. Elbette yeni sezon dizileri de başlayınca işi daha da zorlaşacak.

Ayhan Taş Türk Malı Dizisinde: Jale Atabey’in yönettiği Türk Malı dizisinin ekibine ünlü bir komedyen daha katıldı ve çekimlere eşlik edecek yeni sezonda.. Ayhan Taş, “Türk Malı dizisinde üç kağıtçı bir emlakçıyı oynayacak ve dizimizin başrolü olan Şafak Sezer’in canlandırdığı Erman Kuzu ile kıyasıya bir rekabetin içine girip onu kızdıracak.

Ayhan Taş Türk Malı Dizisinde Yeni Sezonda Üç Kağıtçı Emlakçı Rolünde izleyenleri Güldürecek. Ayhan Taş, son yıllarda izlenme rekorları kıran Düğün Dernek, Çalgı Çengi ve Kardeş Payı başta olmak üzere birçok komedi dizisinde ve filminde izleyiciyi güldürmeyi başarmış başarılı bir komedyen.

Özellikle yeni sezonda klişeleşmiş komedi ve esprilerden biraz uzaklaşıp daha verimli ve insanlar için daha güzel espri anlayışını ön planda tutmak isteyen Türk Malı dizi ekibi bu yeni transferle umarız beklediği başarıyı bulur. Sadece Erman Kuzunun basit espri anlayışı ile bu dizinin çok devam edeceğini şahsen düşünmüyorum. Ama Ayhan Taş güzel bir takviye olur umarız. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.