Aykut Enişte Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi Bilgileri

Bu konumuzda sizler için Aykut Enişte Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi Bilgileri hakkında detaylar paylaşıp sinemadan sonra ilk olarak hangi kanalda yayınlanacak televizyonda ne zaman yayına girecek hangi kanalda Aykut Enişte ilk olarak yayınlanacak burada sizler için yazacağız tüm detayları..

Aykut Enişte Filmi BKM Film tarafından hazırlanıyor ve büyük ihtimalle 2019 yılının ortalarında yayınlanacak beyaz perdede. Bkm daha öncede bir çok filme öncülük yapmıştı bakalım son filmi Aykut Enişte nasıl bir gişe yapacaz vizyona girdikten sonra göreceğiz. Bu arada Aykut Enişte Filminin gişe hasılatını ne zaman vizyona gireceğini de sizlere buradan aktaracağız.

Aykut Enişte Filmi Onur Bilgetay’ın yönetmenliğini yapacağı Bkm tarafından hazırlanan son film oldu.  Aykut Enişte Filminde kimler var hangi oyuncular yer alıyor sorusuna gelecek olursak: Cem Gelinoğlu, Güven Hokna, Melis Babadağ, Ege Kökenli, Ali Erkazan ve Ferdi Sancar gibi oyuncuların biraraya geldiği yeni film Aykut Enişte oldukça komik bir tesadüfler filmi olacak ve izleyenleri kırıp geçirecek.

“Aykut Enişte” filminin çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlandı. 2 Aralık 2018 pazar günü kamera önüne geçen oyuncular Aykut Enişte Filminin sinemada ne zaman yer alacağını ve çekimlerin ne zaman biteceği hakkında herhangi bir açıklama yapılmasa da filmin bahar aylarında bitmesi bekleniyor ve Mayıs gibi de vizyona girmesi tahmin ediliyor.

Aykut Enişte filmi çekimlerine başladı

Burada sizler için Aykut Enişte Filmi oyuncu kadrosunu, Aykut Enişte Filminde çalan şarkıları müzikleri ve Aykut Enişte Filminin nerede çekildiğini kimlerin oynadığını vizyona ne zaman gireceğini daha sonraki konularımızda detayları ile açıklamaya çalışacağız. Sizlerde Aykut Enişte Filmi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aykut Enişte Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi Bilgileri (10 Yorum)

  1. MKM çekimlerinde yrdmc. oyuncu idim.Sabırsızlıkla bekliyorum vizyonu.Bu arada Melis BABADAĞ çok candan.Tüm set çalışanları ve oyunculara slm sevgiler…

  2. Yarın aykut enişte filmnde oynucağım büyük ihtimal figuranlık vercekler ama olsun merak edip araştırıym dedim

  3. Kağıt hane sanayi mah bi bölümü çekiliyordu dünen berkes memnun du ve alkışladılar

  4. bir bölümü selimiye de çekiliyor ve kimse bundan memnun değil.
    kamyonlar heryerde park edecek zaten sınırlı yer kalmıştı.bir de bu araçlar gelince kabus oldu.bir an önce defolup gitseler

  5. Evet şuanda tuzla okan hastanesinde hasta ziyaretine. Geldim ve burada aykut enişte film çekimleri var

Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2018