Ayla Filmi Fox TV de Ne Zaman Yayınlanacak Tarihi Ne?

Ayla Filmi Fox TV de Ne Zaman Yayınlanacak Tarihi Ne? Ayla filmi 2017 yılında vizyona girdi ve 5,5 milyonluk gişe rakamına ulaştı. Ayla Filmi konusu gereği herkes tarafından tavsiye edildi. Ayla filmi son zamanların en çok izlenen dram filmlerinden oldu. Ayla filminin yayın haklarını Fox TV oldu. Fox tv Ayla filmini ilk kez Tv de yayınlayacak.

Muhtemelen gecenin en yüksek reytingine ulaşacaktır. Ayla filmi konusu ile herkesi etkiledi. Her giren izleyici filmden üzgün ya da ağlayarak çıktı. Hele ki filmin sonunda gerçek Ayla ve İsmail’in kavuşma anının gösterilmesi ve dizinin de gerçek hayattan alınması çok etkileyiciydi.

Ayla filmi başrollerini İsmail Hacıoğlu, Çetin Tekindor, Kim Seol, Ali Atay, Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Büşra Develi üstleniyor. Ayla filmi yaşanmış bir olaydan beyaz perdeye aktarılan bir hikaye. Fox tv de yayınlanacak olan Ayla filmi fragmanında yakına deniliyor. Ayla filminin televizyonda yayınlanma tarihi net olarak belli oldu. Film 25 Eylül Salı günü Fox tv de yayınlanacak. Zaten 2 Ekim Salı günü de Kadın dizisi yeni sezona başlayacak.. Ancak yakında sözü umarız çok yakındadır. Bizlerde izlediğimiz halde tekrar evimizde izlemek istiyoruz Ayla filmini.

Ayla filmi konusu; Kore Savaşı’na asker olarak gönderilen Süleyman, savaş esnasında öksüz kalan ve himayesini aldığı küçük Koreli kızla sevgi dolu samimi bir bağ kurar. Ayla adını verdiği küçük çocuğu aylarca bakar, ancak savaş bittiğinde kimsesiz çocuğu Türkiye’ye götürmek istediğinde Kore yasalarının engeliyle karşılaşır ve zor da olsa ayrılırlar.

Bu olaylardan 60 yıl geçtikten sonra Süleyman Bey, nerede olduğu, neler yaptığı hakkında hiçbir bilgisi olmadığı Ayla’yı yeniden görebilmek için harekete geçer. Ayla filmi, Kore’de savaşmış Süleyman Dilbirliği’nin gerçek hikayesinden esinlenerek çekildi.

AYLA FİLMİ 25 EYLÜL SALI AKŞAMI FOXTV EKRANLARINDA TV DE İLK KEZ YAYINLANACAK. Ayla 28 eylül cuma akşamı Fox tv de yayınlanacak.

Ayla filmi Fox tv de yayınlanınca sizde izleyecek misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.  Film 25 Eylül Salı günü Fox tv de yayınlanacak. Zaten 2 Ekim Salı günü de Kadın dizisi yeni sezona başlayacak..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ayla Filmi Fox TV de Ne Zaman Yayınlanacak Tarihi Ne? (23 Yorum)

  1. Bn sinama da izlemiştim hocamla çok güzl yine izliyicm merakla bkliyorum size de izlemeyi tavsiye ederim

  2. Sinemada da izledim muhteşem.Kesinlikle tekrar izlemek isterim nir an önce yayınlansın lütfen.

  3. Sinemada izledim muhteşemdi tekrar izlemekten asla sıkılmam bir an önce yayınlansın da izleyelim tavsiye ederim

  4. Elbette izleyeceğiz 🙂 ama neden TRT almadı’ki? Bu tür Film’leri TRT’de izlemeye alışmışız ya, neyse demek ihale Fox’a kaldı e hayırlısı 🙂

Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2018