Aynen Aynen Oyuncuları Kimdir ? Dizinin Konusu ve Nereden Nasıl İzlenir?

İlk bölümü 1 Ağustos günü yayınlanacak Aynen Aynen oyuncuları kimdir ? Dizide başrolde oynayan kadın ve erkek hakkında gerçek hayat bilgileri yazımızın devamında. Aynen Aynen dizisinin konusu nedir yeni bölümleri hangi gün nerede yayınlanıyor? Aynen Anynen nasıl nereden izlenir reytingleri nasıl ? Nil ve Emir’in hikayesi.

Aynen Aynen Oyuncuları Kimdir ? Dizinin Konusu ve Nereden Nasıl İzlenir?

Aynen Aynen Konusu Nedir ?

İnternet polatformunun gelişmesi ile dizi ve filmlerin bir bir internet portalına geçmesine artık alıştık. Aynen Aynen dizisinin konusu bir zamanlar Demet Evgar’ın 1 kadın 1 erkek dizisine benziyor. Farklı olarak biraz daha profesyonel çekimler ve daha çok dış ortam çekimi ve internette yayınlanacağı için daha özgür hali diyebiliriz. Sürekli seks üzerine konuşan ikilinin gerçek yaşantılarını anlatan mutlu bir hayat hikayesini konu alıyor.

Aynen Aynen Konusu Nedir ?

Aynen Aynen Dizisi Nereden Nasıl İzlenir ? Nerede Yayınlanıyor ?

Aynen Aynen dizisi ücretsiz youtube kanalı üzerinde yayınlanmaktadır. Aynen Aynen kanalını yotubede aratabilir ya da youtube.com/channel/UC5O5HEXj1W-GYjUzoI-6r1g linki üzerinden dizi videolarına ulaşabilirsiniz. Dizinin yeni bölümleri her perşembe günü saat 17:00 itibari ile Youtube üzerinden yayınlanacaktır. İlk bölümü hazır olan dizinin fragmanı yayınlandı. En güzel yanı ise dizi hakkında tüm yorumlarınızı direk video altında paylaşabilmeniz.

Aynen Aynen Dizisi Nereden Nasıl İzlenir ? Nerede Yayınlanıyor ?

Aynen Aynen Nil Kimdir ? Nilperi Şahinkaya

Güzel oyuncu Aynen Aynen dizisindeki Nil kimdir ? Karakteri canlandıran Nilperi Şahinkaya 1988 yılında Senegal Dakar doğumludur. Babasının devlet görevlisi olması nedeni ile sürekli ülke değiştirdi. Dedesi peri adını isterken babası Nil adında anlaşamayınca çareyi Nilperi adında buldu. Yurt dışındaki aktif gezi hayatı 15 yaşına kadar sürdü. Annesi ile babasının ayrılığından sonra Nilperi annesi ile birlikte Türkiye’ye döndü. Paris’de Charles de Gaulle’de ilk öğretimini tamamlarken Ankara’da Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları ‘nden mezun oldu. Her gittiği ülkede eğitim görmesi dolayısı ile iyi derecede Almanca, Fransızca, İtalyanca, İngilizce  bilmektedir. 2019 yılı başından beri ise hayal kurduğu dizisinin çekimlerini tamamladı ve Aynen Aynen Nil Kimdir karakteri ile youtube dizisini çekmeye başladı.

Aynen Aynen Nil Kimdir ? Nilperi Şahinkaya

Aynen Aynen Emir Kimdir ? Uraz Kaygılaroğlu

Oyuncu Melis İşiten’in eşi olarak tanıdıüımız Uraz Kaygırlaroğlu Aynen Aynen Emir kimdir sorusuna yanıt veren oyuncumuzdur. 1 Ağustos itibari ile ilk bölümü yayınlanacak youtube üzerinden Aynen Aynen dizisini takip edebilirsiniz. 30 haziran 1987 yılında doğmuştur. Ada adında kızları vardır. Baba Candır dizisindeki Haluk Güney karakteri ile kendisini hatırlıyoruz. Yeni nesil internet dizisi çekmeye karar veren Aynen Aynen Emir Kimdir derseniz youtube dizisini izlemenizi tavsiye ederiz. Bir Kadın Bir Erkek tarzı dizinin 2019 versiyonu ve +18 modelidir.

Aynen Aynen Emir Kimdir ? Uraz Kaygılaroğlu

Aynen Aynen oyuncularının dev kadrosu iki kişiden oluşmaktadır. Oyuncuları kimdir konumuzu beğendi iseniz yorumlardan bize iletiniz. Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygıroğlu’nun 2019-2020 yeni projesi çok hareketli olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2019