Babamın Günahları Dizisi Müziği Jenerik Fon Şarkıları (İstekleriniz)

Star tv ekranlarında 10 Ocak çarşamba günü başlayan ve yeni yılın ilk yayına giren dizisi olan Babamın Günahları Dizisi Müziği Jenerik Fon Şarkıları (İstekleriniz) doğrultusunda sizlere sunacağız. Dizi ilk bölümünde çalan şarkıları müziklerini sizler için buraya ekleyeceğiz ve sizlerin de istekleri olursa o şarkı ve müzikleri buraya ekleyerek beğeniniz doğrultusunda sizlere sunacağız.

Star tv de yayınlanan yeni dizi Babamın Günahları Dizisi Müziği şarkısı dizide başlarken veya biterken çalan güzel şarkıları müzikleri sözleri ile birlikte varsa videolu ve mp3 şeklinde beğeninize sunacağız. Babamın Günahları Dizisi Müziğini şarkısını kim söylüyor, dizide çalan arka Jenerik Fon Şarkıları neler, fondaki müziği kim seslendiriyor gibi sorularınıza da cevap vereceğiz.

Kadir Doğulu ve Melisa Sözen’in baş rollerde oynadığı ve zorlu bir günde tv de reyting mücadelesine girecek olan Babamın Günahlarında çalan şarkı türkü ve müzikleri burada bir arşiv haline getirip tüm müzikleri bir sayfada toplamak istiyoruz. Bir baba ile kızının dramatik öyküsünü dile getiren dizinin oyuncu kadrosu da müzikleri de oldukça etkili..

Babamın Günahları Dizisi kadrosunda Mustafa Uğurlu, Sezin Akbaşoğlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour, çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi gibi oyuncuların bulunduğu dizide çalan şarkı ve müzikler de merak konusu oldu. Babamın Günahları Dizisinde çalan şarkı, Babamın Günahları Dizi müziği, Babamın Günahları Dizisi başında sonunda çalan müzik veya yabancı şarkı gibi her türlü merakınızı bu sayfada gidereceğiz.

Babamın Günahları Dizisi Müziği şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=WsVLQEvvNds

Babamın Günahları Dizisi son fragmanı müziği

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.