Babamın Günahları Dizisi Nerede Çekiliyor, Fragmanda Yer Neresi Hangi Akvaryum?

Star tv de yeni başlayan dizilerden birisi olan Babamın Günahları Dizisi Nerede Çekiliyor, Fragmanda Yer Neresi Hangi Akvaryum? diye merak edip soranlar oluyor. Bizde yanıt vermek istedik sorulara. Kadir Doğulu yeni dizisi Babamın Günahları ile dönüş yaparken dizinin tanıtım fragmanı da merak konusu oldu.

Fragmanda Zeyno isimli kız çocuğu ile fragmanda gözüken Kadir Doğulu yeni dizisi Babamın Günahları nerede çekiliyor hangi şehirde fragmandaki yer neresi hangi akvaryum merak edildiği gibi birde Babamın Günahları Dizisi çekim setine nasıl gidilir, Babamın Günahları nerede çekim yapıyor, Kadir Doğulu Babamın Günahları seti neresi, fragmandaki yer neresi hangi orman göl manzara gibi sorulara şimdiden yanıt verelim.

Babamın Günahları Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna bir çok cevap verebiliriz ancak en çok İstanbulda farklı semtlerde Balatta ve Beykoz açıklarında çekimler olacak. Aşağıda gördüğünüz akvaryum ise  İstanbul Tuzla da bulunan Viasea Akvaryum da devam etti çekimlerin bir kısmı..

Babamın Günahları Dizisi İstanbulda çekiliyor. TANITIM FRAGMANINDA GÖRDÜĞÜNÜZ YER DE İstanbul Tuzla da bulunan Viasea akvaryum. Nasıl gidilir derseniz Adresini buraya yazıyorum: Kocatepe Mah., Paşa Caddesi 5/5, 34045 Bayrampaşa/İstanbul

Türkiyenin en büyük akvaryumlarından biri olan İstanbul Viasea Akvaryum Babamın Günahları dizisine bir kaç bölüm ev sahipliği yapsa da elbette dizinin tamam burada değil İstanbulun farklı semtlerinde çekildi. İleriki günlerde detayları sizlerle paylaşacağız. İstanbul Viasea akvaryumdan görünüm:

Babamın Günahları Dizisi Fragmandaki Akvaryum Tuzlada bulunan Viasea akvaryum

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Babamın Günahları Dizisi Nerede Çekiliyor, Fragmanda Yer Neresi Hangi Akvaryum? (2 Yorum)

  1. Orası İstanbul sea akvaryum değil. Benim çalıştığım yerde çekimler oldu İstanbul tuzla viasea akvaryum

Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2018