Babamın Günahları Reytingleri Nasıl Dizi Tutuldu mu İzlendi mi?

Babamın Günahları Reytingleri Nasıl Dizi Tutuldu mu İzlendi mi?... Babamın Günahları dizisi 10 Ocak Çarşamba günü yayınlanmaya başladı. Yayınlanan dizi nasıl izlendi mi? Tutacak mı? Bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Babamın Günahları dizisi beğenildi mi? İzleyici yorumlarını aşağıya yazabilirsiniz.

Star tv yeni sezonunda bir baba kız hikayesi izleyeceğiz. Babamın Günahları dizisi yönetmenliğini Abdullah Oğuz yapıyor. Babamın Günahları dizisinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen, Mustaya Uğurlu, İsmail Demirci, Mehrnoush Esmaeilpour rol alıyor. Babamın Günahları dizisinde asıl önemli olan çocuk karakter. Çocuk oyuncu olarak dizide Gökçen Bilge Çiftçi yer alıyor.

Babamın Günahları dizisi konusu; Ozan yıllar önce Ferruh’un işlediği bir cinayet suçunu üstlenir.Sırf sevgilisi Yeşim’e zarar gelmesin diye. Yeşim ve Ozan bu cinayetten sonra çok değişiyor. İkisi de farklı hayatlara sürükleniyor. Ama bu arada Ozan’ın bir de kızı oluyor. Yeşim kızını büyütüyor ama babasına haber etmiyor.

Yeşim kızı Zeyno’nun hasta olduğunu öğreniyor. İlik tedavisi içinde Ozan’ın karşısına çıkıyor ve ondan yardım istiyor. Ozanın hayatına giren kızı da onun hayatını aydınlatır. İlik nakli olması için kızını yaşatmak için artık hayata daha sıkı tutunur. Ozan ilik nakli için gideceği gün yine işlemediği bir suçun içinde bulur kendini. Ama bu sefer teslim olamaz çünkü kızı onu beklemektedir.

Zeyno ve babasının hikayesini izleyeceğiz. Babamın Günahları dizisi reyting durumunu sizlerle hafta hafta paylaşacağız. İzlendi mi tuttu mu? Yorumlarınızı sizlerde aşağıya yazabilirsiniz.

Not: Babamın Günahları dizisi maalesef Dirilişin gölgesinde kaldı diyebiliriz. Vasat olan senaryo da buna eklenince dizi çok az izlendi. Aşağıda gördüğünüz ilk hafta reytinglerini ileriki günlerde sürekli güncelleyeceğiz. Ancak görünen o ki Babamın Günahları  çok uzun ömürlü olmayacak gibi. Ayrıca 24 ocakta başlayan Sen Anlat Karadeniz Dizisi de Babamın Günahları dizisini olumsuz etkiledi diyebiliriz.

10 Ocak 2018 çarşamba reyting sonuçları total

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Babamın Günahları Reytingleri Nasıl Dizi Tutuldu mu İzlendi mi? (7 Yorum)

  1. Kadir Doğuluyu severim ama Melisa sözen le olmamış ve bu dizi tutmaz ki reytinglerden de belli…

  2. Babamın gunahlari harika inşallah devam eder ilk bölümlerde belli olmaz daha lütfen arkasında durun devam etsin

Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2018