Babil Dizi Oyuncuları Kimdir Kadrosu ve Tam Listesi Konusu Nedir

Babil dizi oyuncuları kimdir listesi belli oldu. Babil dizisindeki başrol oyuncuları ve  yan oyuncuların tam listesi açıklandı. Merak edilen Halit Ergenç’in 2019-2020 projesi Babil dizisinin konusu çok farklı. Reytinglerde zirveyi zorlayacak mükemmel dizi Babil oyuncuları kimdir detaylarını inceleyelim.

Babil Dizi Oyuncuları Kimdir Kadrosu ve Tam Listesi Konusu Nedir

Babil Dizi Oyuncuları Kimdir ? Başrol Halit Ergenç

Babil dizi oyuncuları belli olmaya başladı. Şuan için İrfan karakterine hayat verecek usta oyuncu Halit Ergenç anlaşmaya varmış durumda. Neslihan Atagül ile Ay Yapım’ın Babil dizisi hakkında ciddi görüşme içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Şuan için dizinin başrol oyuncusu Halit Eergenç’e oyuncu arkadaşı arayışı devam ediyor. Partneri belli olduğunuzda bu konumuz altında güncelleme yapacağız.

Babil Dizi Oyuncuları Kimdir ? Başrol Halit Ergenç

Babil İrfan Kimdir ? Halit Ergenç

Babil dizisinn baş rol oyuncusu Halit Ergenç 2019-2020 sezonu için Ay Yapım ile masaya oturdu. Muhteşem oyunculuğu ile dünyanın tanıdığı ünlü aktrist 1970 doğumludur. 49 yaşındaki oyuncumuzu en iyi Binbir Gece, Muhteşem Yüzyıl ve Vatanım Sensin dizilerinden hatırlıyoruz. Oyuncu Mehmet Sait Ergenç’in oğludur. Annesi ile babası daha ilk okulda iken ayrılmış Halit Ergenç daha çok annesi ile yaşamıştı. Babası ise ikinci evliliğini yapmıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Bölümü’nde öğrenci olarak başlasa da içerisindeki müzik aşkı ve oyunculuk ruhu onu dizi ve film oyuncusu yapmıştır. O yıllarda nereden bilebilirdi ki Babil İrfan kimdir dediklerinde başrol oyuncusu olarak Halit Ergenç yazılacağını. Mimar Sinan Üniversitesi, Opera Bölümü’nde eğitimine devam eden sanatçı Müzikal Tiyatro Oyunculuğu Bölümü açılması ile oyunculuğa geçiş yaptı. Oyunculuk yıllarından önce bilgisayar üzerine işler yaptı ve pazarlamacılık yaparak hayatını idam ettiriyordu.

Babil İrfan Kimdir ? Halit Ergenç

Babil Dizisinin Konusu Nedir ?

Ay Yapım’a ait Babil dizisinin konusu nedir ? Senaryodaki gizliliğini koruyan Nükhet Bıçakçı ile Özlem Yücel şuan taslağı bitirmiş ve Ay Yapım’a teslim etmiştir. Cast çalışmalarının devam ettiği dizi hakkında detaylar şuan için gizlidir. Ancak Babil adının anlamı bize çok şeyi anlatıyor. Tarihin yazdığına göre insanlık gökyüzüne ulaşabilmek için Babil kulesini inşa etmeye başlar. Ancak tanrı gökyüzüne erişimi engellediği için Babil Kulesi tamamlanamaz. Bir süre sonra da tanrıyı kızdırmamak için komple yıkılmıştır. Babil dizisinin konusu da bu içerikte olur ise dini bir dizi izleyeceğiz gibi duruyor.

Babil Dizisinin Konusu Nedir ?

Babil Oyuncuları Kimdir ?

İrfan rolü için Ay Yapım’ın masaya oturduğu Halit Ergenç ile başrol süreci tamamlanmış durumda. Partnerin 1992 doğumlu güzel oyuncu Neslihan Atagül olması planlanıyor. Kara Sevda dizisinin ünlü oyuncusu şuan senaryoyu okumaktadır. Aynı zamanda kendisi gibi oyuncu olan Kadir Doğulu ile evli henüz çocukları yoktur. Çocuktan önceki son projesinin Babil dizisi olacağını düşünüyoruz.

Babil Dizi Oyuncuları Kimdir

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.