Bade İşçil isyan etti! Destek Yağdı!

Bade İşçil koronavirüsten korunmak için kullanılan maske ve eldivenlerin sokaklarda yerlere atılmasına sosyal medya hesabından isyan etti. Kısa sürede instagramda keşfete düşen paylaşıma tüm kesimlerden destek geldi.

Bade İşçil sokaklardaki maske ve eldivelere isyan etti

Oyuncu Bade İşçil, koronavirüse karşı korunmak, sağlıklı ve temiz kalabilmek için salgın başladığından beri yoğun bir şekilde kullanılan maske ve eldivenlerin umursanmaz bir şekilde sokaklarda yerlere atılmasına ve insan sağlığına değer verilmemesi üzerine bu görüntüleri instagram hesabında paylaştı.

Destek Yağdı

Koronavirüs salgını nedeniyle takılan eldivenlerin ve maskelerin, kullanım sonrası sokaklardaki mazgallara ve kaldırımlara atılması, ünlü oyuncu Bade İşçil’i isyan ettirdi.

‘Pes artık’ yorumuyla sosyal medyada sokaktaki çöp fotoğraflarını paylaşan Bade İşçil, temizlik yaparken kirliliğe sebep olmamak gerektiğini ifade etti. Bade İşçil’in paylaşımı sonrası sosyal medyadan sanatçıya destek yağdı.

İşte Bade İşçil’in paylaştığı o görüntüler:

YORUMLAR

  1. Haklı bir isyan ve çok yerinde bunca hassasiyet isteyen bir konuda bu kadar vurdumduymaz ve bananeci davranış insana yakışan bir davranış değilbunun adı kabalık edepsizlik hayatı hiçe saymaktıryasaklara rağmen dışarıyaçıkanlara uygulanan cezai yaptırımlar bu davranışa misli ile yapılsın her köşede kamera takip sistemleri var hem özel hem resmi bulunsun affetmesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.