Badem Şekeri 3 Ne Zaman Yayınlanacak Fragmanı Fox Tv

Badem Şekeri 3 Ne Zaman Yayınlanacak Fragmanı Fox Tv… Badem Şekeri dizi mi desek film mi desek bilemedik. Çünkü tek bir bölüm olarak film gibi televizyonda yayınlandı. Çok sevildi ve tekrarı çekildi. Badem Şekeri 1-2 derken şimdi 3. bölümü yayınlanacak.

Badem Şekeri konusu ve oyuncularını bir hatırlayalım. Badem Şekeri filminin Aydın Bulut yönetmenliğini yaptı. 2017 yapımı olan film komedi tarzında. Badem Şekerinin başrol oyuncuları Burcu Özberk ve Alper Saldıran. Hikaye Yozgat’ta geçiyor. Çekimleri de Çanakkale’de devam ediyor.

Burcu Özberk Kimdir? 1990 Eskişehir doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında bitirdi.  Muhteşem Yüzyıl, Şahane Damat, Güneşin Kızları ve Aslan Ailem Aslangiller dizilerinde rol aldı. Alper Saldıran Kimdir? 1984 doğumludur. Yüksek lisans mezunudur. Melekler Korusun, Derman, Yerden Yüksek, Aşk ve Gurur, Kalbim Egede Kaldı,Beni Böyle Sev, Böyle Bitmesin dizilerinde rol aldı.

Badem Şekeri 3 filmi de 20 kasım pazartesi Fox tv de saat 20:00’de yayınlanacak. Badem Şekeri filminin devamı olsun ister misiniz? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=m5nbjTpXOl0

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.