Badem Şekeri Ne Zaman Başlayacak Oyuncuları Konusu Hikayesi

Badem Şekeri Ne Zaman Başlayacak Oyuncuları Konusu Hikayesi… Yaz sezonu dizilerinin fragmanları ekranlarda yerlerini almaya başladılar. Bu dizilerden birisi de Badem Şekeri. Adı gibi tatlı bir dizi bizi mi bekliyor acaba?

Badem Şekeri başrol oyuncuları Burcu Özberk.. Kendisini en iyi Güneşin Kızları dizisinde tanıtan Burcu Özberk Badem Şekeri başrol oyuncusu oldu. Burcu Özberk’in ilk dizi tecrübesi ise Muhteşem Yüzyıl ile olmuştur. Burcu Özberk gençliği ve güzelliği ile de kendinden söz ettirdi.

Badem Şekeri erkek başrol oyuncusu da Alper Saldıran… Alper Saldıranı da Beni Böyle Sev dizisinde Zeynep Çamcı ile oynamasından sonra daha çok tanıdık. Ardından bir yaz dizisi olan Kalbim Egede Kaldı dizisinde Oya Unusta ile oynadı ve yaz dizisinin sıcaklığı ege şivesi herkesi etkilemişti.

Badem Şekeri dizisi de bu yaz Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Badem Şekeri oyuncu kadrosu ve konusu ile de sizlere kendini izlettirecek. Badem Şekeri diğer oyuncuları ve genel hikayesi ile bilgiler geldikçe konumuzu güncelleyeceğiz.

Badem Şekeri dizisinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği de yaz sezonunda reytinglere bakılarak karar verilecek. Sizce Badem Şekeri dizisi yeni sezonda ekranlarda olmalı mı?

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.